Ktoré znamenia zverokruhu v lete najčastejšie podvádzajú? Baran vie prekvapiť, Vodnár sa občas utrhne z reťaze

Leto je plné nástrah a niektorí im jednoducho nedokážu odolať. Kto s tým však má najväčší problém?

Niektorým znameniam neradno veriť len tak

Niektorým znameniam neradno veriť len tak

Zdroj: Profimedia

Baranov nenechajte sa nudiť

Ak sa Barani aj náhodou rozhodnú podvádzať, bude tomu tak len preto, že sa vo vzťahu začínajú nudiť. Ich totiž treba poriadne zabaviť a neustále im vymýšľať nové a nové výzvy. Nič, čo je opozerané, staré alebo nebodaj monotónne ich totiž nebaví, či už ide o vzťah alebo o vás konkrétne. Preto buďe v pozore a pri partneroch narodených v tomto znamení sa snažte do vášho vzťahu vniesť novú iskru s každým novým nápadom či už v podobe letnej dovolenky alebo spoločne stráveného víkendu.

Neprehliadnite: Čo čakať od jednotlivých znamení za vaším chrbtom? Ryby sú ukrivdené, kto je najväčší manipulátor?

Blíženci bojujú sami so sebou

V prípade partnera narodeného v znamení Blížencov, buďte ozvlášť na pozore. Títo ľudia majú totiž so svojou dvojtvárnosťou sami problém a často časť ich vnútra chce urobiť niečo šialené, čo sa nemá a druhá ich od toho odhovára. Ak sa už do nevery zapletú, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že tak urobia preto, že k danej osobe i niečo cítia a nie je to len fyzické. A potom sa už len ťažko dajú vrátiť veci späť.

Inšpirujte sa: Najideálnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Máte ho po svojom boku aj vy

Levy sú radi, keď ich niekto obdivuje

Znamenie Lev je jedno z tých, ktoré je rado stredobodom pozornosti a nevera je pre neho v tomto prípade obrovským darom pre ego. Práve preto sa podobnej situácii absolútne nebránia a je pre nich neuveriteľne lákavá. Ak však chcete pozornosť svojho Leva udržať v medziach únosnosti, skúste mu neustále dokazovať, aký skvelý je partner, prečo ho milujete a ako si neviete predstaviť život bez neho. Práve to totiž niekedy dokáže oddialiť blížiacu sa letnú pohromu, ktorá môže skončiť rozpadom vášho vzťahu.

Prečítajte si: Tieto tri znamenia patria medzi najsilnejšie osobnosti: Narodili ste sa v jednom z nich?

Škorpióni to maju radi žhavé

Jedno z najtajomnejších a najdynamickejších znamení treba zabaviť nielen v bežnom živote, ale i v posteli. Ak si chcete svojho Škorpióna udržať, nezabúdajte na to, že váš spoločný život musí byť vzrušujúci. Inak ho ľahko prestanete baviť a pôjde svoje šťastie a vzrušenie hľadať niekde inde.  Z nevery ho však nepodozrievajte hneď pri prvých náznakoch, pretože u Škorpiónov sa veľa vecí môže na prvý pohľad zdať a vôbec tak v skutočnosti nemusia byť. Radšej sa snažte, aby ste sa podobným aktivitám vôbec nemuseli venovať.

Nenechajte si ujsť: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Vodnári sa občas utrhnú z reťaze

Vodnári nepatria k najvernejším znameniam, to je všeobecne známe. Problém však nastáva vtedy, keď si  len jednoducho chcú užiť trošku vzrušenia a niečoho nového a nejak popritom zabudnú na svoju polovičku. Vodnár patrí k najnepredvídateľnejším znameniam, preto sa snažte váš vzťah hlavne v lete okoreniť vždy niečim neočakávaným a tajomným a váš partner bude nanajvýš spokojný. 

Podvádzajú podľa vás ľudia v lete viac?

Áno
209
Nie
29
Hlasovalo: 238

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba