Presunúť na hlavný obsah

Plusy a mínusy manželstva s týmito znameniami: Je váš partner ten pravý?

Partnerský horoskop

Jeho znamenie o ňom povie viac, ako by ste možno predpokladali.

Pred svadbou je dôležité vedieť o partnerovi čo najviac, a zároveň spoznať povahu človeka, s ktorým strávite zvyšok života. Ako je na tom ten váš?

Prečítajte si: Znamenia zverokruhu a ich najlepšie vlastnosti, vďaka ktorým vynikajú nad druhými. Zhodujú sa s tými vašimi?

Baran

Máte šťastie, pretože s mužom v znamení barana sa rozhodne nudiť nebudete. Miluje zábavu a netradičné veci. Dajte si však pozor na sebeckosť, ktorá sa u neho často prejavuje.

Býk

Lojálny, poctivý a presný. Presne taký je muž býk, ktorý si okrem iného potrpí aj na poriadnu dávku luxusu. Menším mínusom je, že dokonalosť bude vyžadovať aj od vás samotných.

Blíženec

Ukecanejšieho muža ste nezažili. Blíženec má stále čo povedať, čo je pre tichšie povahy výhodou. Problém nastane až vtedy, ak vás nepustí k slovu, či niečo z vašej konverzácie "prepočuje".

Rak

Najstarostlivejší muž planéty je práve rak. Vašim pocitom rozumie, rád sa mazná a svoju mamu priam miluje. Jediné, čo vás môže časom omrzieť je jeho neustála náladovosť.

Lev

Dynamický zabávač a párty lev. S mužom v znamení leva sa nudiť nebudete. Okrem iného je to však "malý narcis", ktorý potrebuje na seba strhnúť všetku pozornosť. Tentokrát to bude o ňom.

Panna

Muž panna je inteligentný a rád veci plánuje. Na jednej strane dobrá vlastnosť sa mení v momente, keď upadnete do presne naplánovanej rutiny, ktorá vás dlho baviť nebude.

Váhy

Chce sa zapáčiť každému a vďaka jeho romantickej povahe sa mu u žien nesmierne darí. Nedorozumenie vzniká v momente, keď máte pocit, že o jeho lásku musíte bojovať s inými ženami.

Škorpión

Muž v znamení škorpióna je najvášnivejší muž na svete. Nenechajte sa však uniesť, lebo práve jeho priamosť a ostrý jazyk dokážu ublížiť tak, ako nič na svete.

Strelec

So strelcom si užijete dobrodružstvo a cesty okolo sveta. Pripravte sa na manželstvo plné zážitkov, ale nezabudnite ani na dávku trpezlivosti. Hádku s týmto znamením len ťažko vyhráte.

Kozorožec

Je nezávislý, lojálny a ťažko pracujúci. Avšak pri kozorožcovi si dajte pozor na jeho extrémnu tvrdohlavosť, a kontrolu, ktorú bude chcieť nad vami občas mať.

Čítajte: Erotický horoskop podľa znamenia zverokruhu: Kto má aké skryté tromfy a slabosti v oblasti sexu?

Vodnár

Vodnár je veľmi vyrovnaný muž, s ktorým si v manželstve užijete rodinnú pohodu. Niekedy však robí nečakané rozhodnutia, ktorými vás môže nepekne zaskočiť.

Ryba

Muži v znamení rýb sú skvelí poslucháči. Okrem toho vás zahrnú obrovským množstvom laśky, vášne a pozornosti. Dajte si však pozor na to, že ich nálada sa často mení.

- Najčítanejšie -