Presunúť na hlavný obsah

Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Partnerský horoskop

To, čo si teraz prečítate o vašom bývalom, súčasnom, alebo potencionálnom partnerovi, vám môže zodpovedať na vaše otázky. Prečo vám to vo vzťahu neklape?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa váš vzťah skončil, aj keď sa vám zdalo, že je to na dobrej ceste? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že ste v tom mohli mať prsty aj vy? Naše znamenia prinášajú charakteristické črty, ktoré dokážu zamiešať karty vo vzťahu.

Tieto naše črty sa vlastne môžu zdať ako pozitívne, napríklad v kariérnej oblasti je súťaživosť výhodou, no vo vzťahu? Až tak nie...

Nenechajte si ujsť: Spojte dlane a pozrite sa, či sa vám tieto dve čiary spoja. Ak áno, znamená to, že ste...

To, čo si teraz prečítate o vašom bývalom, súčasnom, alebo potencionálnom partnerovi, vám môže zodpovedať na vaše otázky, prečo by váš vzťah mohol škrípať.

Baran (21.3.  - 19.4.)

Barani sú všeobecne veľmi nezávislé osoby. Sústredia sa na seba, čo je pre nich a pre ich budúcnosť prospešné. Sú to milí ľudia, ale postupom času ich môže partner pokladať za otravných, až frustrujúcich. Baranove impulzívne chovanie môže byť vo vzťahu problémom, najmä keď sa dvaja snažia o kompromis.

Býk (20.4. – 20.5.)

Povaha a črta typická pre býka, je tvrdohlavosť. Partner sa pri býkovi postupne stáva zúfalým, pretože býk sa neuspokojí so situáciou, až pokiaľ nie je ako sa povie po ich. Tento fakt môže byť práve dôvodom, prečo sa býkov vzťah môže zosypať ako domček z karát.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Jedna dominantná črta blížencov je, že potrebujú voľnosť. Ich duša i telo neznáša pocit stiesnenosti a prílišnej zviazanosti. Majú tendenciu nezáväzne flirtovať a neštíti sa im to robiť ani keď sú v partnerskom vzťahu. Sú ideálnymi partnermi pre otvorené vzťahy, no pevné putá nie sú väčšinou ich silná stránka.

Prečítajte si: Osudové číslo šťastia v láske: Čo o vašom vzťahu prezradí dátum narodenia?

Rak (21.6. – 22.7.)

Človek  v znamení raka je nezávislý a spolieha sa čisto na seba. Hneď, ako sa ale dostane do zväzku, ukáže svoju príliš lipnúcu stránku. Tým, že im na partnerovi viac a viac záleží, stávajú sa z nich majetnícki ľudia, ktorí majú túžbu partnera vlastniť. Toto môže byť veľký problém.

Lev (23.7. – 22.8.)

Aj napriek tomu, že levy sú najlojálnejší partneri, akých si môžete predstaviť, ich ego môže vo vzťahu vykonať veľké šarapaty. Sú schopní pokračovať v hádke, až kým ju nevyhrajú a nezáleží na tom, či je problém len banalita, alebo veľká vec. Pre levov je tento pocit niečo ako zadosťučinenie, no pre ich partnerov rozhodne nie.

Panna (23.8. – 22.9.)

Panny všetko radi analyzujú a sú to veľkí skeptici, čo je nebezpečná kombinácia. Nielen že pochybujú o svojich vlastných citoch, ale pochybujú aj o citoch partnera. Len malý náznak neistoty ich môže presvedčiť o tom, že vzťah nemá význam, aj keď problém môže byť úplne banálny.

Prečítajte si: Skryté vlastnosti ľudí podľa znamenia horoskopu: Keď si ich začnete viac všímať, odhalíte, kto je najviac falošný

Váha (24.9. – 22.10.)

Váha je samo o sebe úžasné znamenie. Neboja sa výziev, dokážu pomôcť a to nielen vo vzťahu. Majú tendenciu spasiteľov, čo môže byť niekedy i na škodu. Partner niekedy nechce byť spasený, čo panny občas nemusia pochopiť.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Škorpión je lojálne a náruživé znamenie, čo je do vzťahu priam stvorené. Ale tak isto, ako Rak, môžu po čase vystupovať majetnícky, s potrebou partnera vlastniť. Okrem toho, sú to žiarlivci, a ich prílišná kontrola môže partnera vyčerpať, čo je pre vzťah fatálne.

Strelec (23. 11. – 21.12.)

Strelci majú radi dobrodružstvá, čo niekedy môže viesť až do nezodpovednosti. Milujú zábavu, vzrušenie a majú na partnera naozaj veľké nároky, na čo vzťah po čase môže nemilo doplatiť. Ak patríte k tomuto znameniu, skúste sa tomu vyhnúť a zmierte sa s tým, že nik nie je dokonalý, nakoniec ani vy.

Kozorožec (22. 12. – 20.1.)

Pre toto znamenie je typická ich nedôvera, respektíve, dlhú dobu im trvá, kým začnú niekomu dôverovať. Nenechajú vás vojsť do ich života len tak, bez toho aby si vás vyskúšali zo všetkých strán. Musíte byť naozaj trpezliví, aby ste kozorožcovi dokázali vstúpiť do srdca a tak i do ich života. Bohužiaľ, nie každý dokáže byť tak trpezlivý.

Vodnár (21. 1. – 19.2.)

Šikovní a vtipní, takí sú vodnári. Neboja sa povedať na rovinu to, čo si myslia. Táto vlastnosť je zo začiatku vzťahu veľmi žiadaná, veď úprimnosť nadovšetko, ale postupne časom ich partnera môže odradiť. Skúste si vždy premyslieť to, čo chcete povedať a popremýšľať nad tým, čo to môže s druhým človekom spraviť.

Mohlo by vás zaujímať: Fit horoskop pre každého: Stravujte sa zdravo presne podľa vášho znamenia a schudnete bez námahy!

Ryby (20.2. – 20.3.)

Veľmi emocionálne znamenie. Môže sa zdať, že začať vzťah s rybami, je niekedy naozaj poriadna fuška. Často myslia na svojich ex partnerov, aj keď za to v podstate nemôžu. V niektorých prípadoch prenášajú ich očakávania a fantázie z bývalých partneriek, na súčasné partnerky a to vzťahu a partnerovi  vôbec neprospieva.    

- Najčítanejšie -