Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa obáv, ktoré vás ťahajú k zemi: Popasujte sa so svojím strachom na základe znamenia zverokruhu!

Partnerský horoskop

Hviezdy poznajú naše najhlbšie a najtemnejšie obavy. Príďte im spolu s nami na koreň a zabojujte proti vnútornému strachu, ktorý vás ovláda!

Znamenie zverokruhu vám pomôže odhaliť vaše osobnostné rysy  a vlastnosti, a dokonca aj tie najdesivejšie predstavy a strach, ktorý vás často brzdí. Ak sa postavíte tvárou v tvár svojim obavám, odstránite ich silu. Ak máte strach z neúspechu, pamätajte, že z neúspechu prichádza obrovský rast. Nenávidíte konfrontáciu? Premýšľajte nad tým, ako skvelo ste sa cítili vždy, keď sa vzduch vyčistil... 

Prečítajte si: 6 zásad ako zo žiadneho ega vybudovať sebavedomie, ktoré nám v živote pomôže: Týmito sa riadia úspešní!

Baran

Túžite po dobrodružstve, no zároveň  prahnete po pokoji a vnútornej harmónii. Aj keď sa modlíte, aby ste už nikdy nemali nudný život, najviac sa obávate straty priateľov a istoty.  Bojíte sa, že ostanete sami a všetci, na ktorých vám záležalo, sa vyparia. Určite máte FOBU (strach z ukončenia vzťahov). Mali by ste sa zamerať na veci, ktoré vo vašom živote fungujú, nebáť sa budúcnosti a viac si veriť. 

Býk

Býci sú stáli, spoľahliví a milujúci istoty. Viete, kam to v živote chcete dotiahnuť a robíte pre to maximum. Čo vás však naozaj vyvádza z miery, je neistota a to, keď sa občas vyskytnete mimo svojej zóny pohodlia. Rovnako, ako sa niektorí ľudia boja pavúkov, vás desí nedôslednosť. Snažte sa trénovať byť v pohode, aj keď nie ste na známej pôde, len tak sa zbavíte pochybností a malého sebavedomia.

Blíženci 

Toto dvojité znamenie je veľmi sociálne, milujúce život, párty a kreativitu. Bojíte sa, že nebudete môcť robiť veci s vášňou, však? To by vás zabilo rovnako ako strach, že nebudete vo všetkom najlepší. Nájdite si jednu záľubu alebo aktivitu, a tú pilujte, ako len viete!

Prečítajte si: Znamenie, v ktorom sme sa narodili, o nás veľa vypovedá: S kým podľa horoskopu nedokážeme spolu existovať?

Rak

Ste veľmi citovo založený človek, ktorý má neuveriteľnú kapacitu pre súcit a empatiu k ostatným ľuďom. Najväčším strachom je preto obava z odmietnutia. Neznesiete ani len pomyslenie, že niekomu dáte srdce, a on vám lásku neopätuje. Nefixujte sa na ľudí, spoliehajte sa len a len na seba. 

Lev

Je veľmi sebavedomá a silná osobnosť. Ak sa však niečoho bojíte, tak je to to, že skončíte nedocenený a bez povšimnutia. Prečo vám toľko záleží na ostatných, keď šťastie človeka leží len a len v jeho hlave?

Panna 

Vy ste jeden z tých ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú a riešia veci rázne. Najväčšie obavy máte z nerešpektovania vašej osoby a chaosu. Snažte sa udržiavať si veci zorganizované podľa svojich predstáv a nesnažte sa vyjsť každému v ústrety. Myslite na svoje blaho, až potom na ostatných.

Prečítajte si: Recept na šťastný život podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili: V čom tkvie ten váš?

Váhy

Milujete mier, lásku a porozumenie. Nemôžete vystáť konflikty a hádky, snažíte sa robiť všetko preto, aby ste udržali pokoj. Desí vás vidieť ľudí nešťastných kvôli niečomu, čo ste zavinili vy. Uvedomte si, že každý z času na čas urobí chybu, ľudia sú omylní. 

Škorpión 

Nezáleží na tom, aký problém máte, takmer s každým sa dokážete znamenite popasovať. Aj keď ste vášnivý, dokážete strážiť svoje emócie, čo je veľké plus. Máte strach z neúspechu, no to, čoho sa bojíte najviac je, že ľudia odhalia vaše najhlbšie pocity a neistoty. Ste len človek, môžete mať strach, všetci ho máme. Aj tak je okolie presvedčené o tom, že ste silná osobnosť, nie?

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie zverokruhu o mužovi prezradí, ako pre neho vyzerá osudová žena: Lev má vysoké nároky, Rak naopak nízke!

Strelec

Ste voľnomyšlienkár, kreatívny človek s množstvom energie. Život môže byť divoká jazda, neviete sa ho nabažiť.  Zároveň sa však bojíte byť riadený niekým iným, rovnako ako máte strach z toho, že nebudete môcť žiť tak ako chcete. Vaše ambície však vždy vyhrajú nad všetkým ostatným, niet dôvod sa báť. 

Kozorožec

Nikto nedokáže sny premeniť v realitu tak rýchlo ako vy. Máte ambície, motiváciu a chuť dosiahnuť to, čo ste si zaumienili. Vnútri však dokážete hodiny riešiť to, či ste dosť dobrý a prečo niekto nerozumie vašej vízii. Choďte si za svojím a nenechajte sa odradiť ani prípadnými pochybnosťami ostatných, vy predsa veľmi dobre viete, čo chcete.

Vodnár 

Vodnári sú skvelí pomocníci vo vypätých situáciách, kedy dokážu všetko bravúrne v pokoji ustáť, dokonca vedia pomôcť nájsť pokoj a mier aj ostatným v ich okolí. Vodnári sa obávajú toho, že ich milovaná osoba odstrihne zo života a že nebudú môcť byť nápomocní, keď ich niekto bude potrebovať. Myslite viac na seba, aj vy potrebujete občas „vypnúť“. 

Mohlo by vás zaujímať: Karma a jej vplyv na znamenia zverokruhu: Vodnár by sa mal zbaviť komplexov, Lev by mal povoliť zo svojich záujmov!

Ryby

Obzvlášť kreatívne a citlivé typy ľudí. Neznášate kritiku, no to, čoho sa naozaj bojíte, je konfrontácia. Nič ryby nedesí viac ako to, keď musia obhajovať svoje konanie a rozdávať argumenty. Ste skvelé bytosti, prestaňte sa obávať svojho názoru a vyjdite z ulity! 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe