Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Partnerský horoskop

Ženy dvoch tvárí. Na jednej strane nikdy neviete, kedy od nich môžete očakávať neveru. Na strane druhej, zamilujú sa vždy do nesprávneho muža.

Využijú všetky ženské zbrane na to, aby získali svoju korisť

Ryby sršia sexepílom a sú extrovertné typy. Preto im nerobí problém nadväzovať kontakty s opačným pohlavím. Tieto ženy sa rady štylizujú do rôznych hereckých úloh a vynaložia všetko úsilie na to, aby si získali svoju vyhliadnutú obeť. Muži ich majú vo všeobecnosti veľmi radi, sú totiž dobrou spoločnostou. Ide o dominantné typy žien, ak sa im niečo nepáči, idú inde. Samozrejme, o mužov nemajú núdzu, u kolien im leží každý druhý. Avšak  len veľmi krátkodobo. Ide totiž o ženy, ktoré sú náruživé milenky, dokážu si vychutnávať sex plnými dúškami a v snahe udržať si chlapa aj nadlhšie sú otvorené všetkým praktikám. Škoda len, že hneď počas prvej spoločnej noci. A ako to zvyčajne dopadne?

Mohlo by vás zaujímať:  Osudové číslo šťastie v láske: Čo o vašom vzťahu prezradí dátum narodenia?

Prvoplánovosť sa im nevypláca, muži stratia záujem

Tento prvoplánový štýl života, najmä partnerského, sa im veruže nevypláca. Mužov si síce omotajú okolo prsta, ale tak rýchlo ako ich získali, tých mužov aj veľmi skoro omrzia. Problém je, že tieto na pohľad bez záväzkov ženy sa veľmi ľahko do mužov zamilujú. Jeden týždeň milujú jedného, druhý týždeň iného. Kto im ponúkne viac, s tým sú. Muži si nimi veľakrát spríjemňujú chvíle, ale ako dlhodobé partnerky či nebodaj manželky a matky ich detí si ich predstaviť nevedia.

Tieto ženy svoje city nedávajú najavo a už vôbec nie to, že v skutočnosti túžia po princovi na bielom koni, ktorý si po ne príde a zabezpečí im rozprávkový život. Možno práve tieto ideály v nich spôsobujú blok a správajú sa práve naopak. Keď sa dostanú do vzťahu, sú od muža maximálne závislé a to oni veľmi nemusia.

Neprehliadnite: Ženská sexualita a nevera podľa znamenia: Blíženci túžia po nespútanom sexe, ryby sú falošné!

Prvoplánovosť sa už zrejme nenosí. V súčasnosti muži hľadajú niečo “viac”. Tajomno, ktorým si ich žena získava oveľa dlhšie. Baví ich, keď môžu ženu spoznávať a hlavne dobýjať. Áno, možno vám príde tento spôsob staromódny, no v konečnom dôsledku sa stále vypláca.