Presunúť na hlavný obsah

Osudové číslo šťastia v láske: Čo o vašom vzťahu prezradí dátum narodenia?

Partnerský horoskop

Podľa numerológov sú to práve čísla, ktoré stoja v pozadí našich vydarených i nevydarených vzťahov.

Každé číslo má v našom živote svoj význam a istým spôsobom aj nadpozemskú moc. To, akí sme, vychádza z dátumu nášho narodenia. V partnerských vzťahoch sa niektorí z nás riadia aj znamením v horoskope, iní ho prehliadajú. Vypočítajte si svoje osudové číslo a zistite, kto môže byť pre vás ten ideálny partner.

Osudové číslo

Svoje osudové číslo a tiež osudové číslo partnera vypočítate na základe dátumu narodenia. Spočítajte si všetky číslice vášho dátumu narodenia. Teda, ak ste sa napríklad narodili 11.11.1980, vaše číslo šťastia bude 4 (1+1+1+1+1+9+8+0 = 22 = 2+2 = 4). Ak vám vyjde dvojciferné číslo, spočítajte tieto dve cifry tak, že vám zostane iba jedno.

Výnimkou sú čísla 11 a 22, ktoré sa nesčítavajú.

Mohlo by vás zaujímať: Krstné meno o žene prezradí, aká je milenka: Pozrite si, kto je na tom najlepšie!

Osudové číslo 1

Človek s osudovým číslom 1 sa vo vzťahu nerád podraďuje. Výhodou však je, že nemá rád stereotyp a o vzťah sa snaží starať priebežne. Nie je však partnerovi/partnerke oddaný a niekedy môže pôsobiť ako egoista. Je to len preto, že neignoruje svoje potreby a túžby.
Ideálny partner s osudovým číslom: 2, 4, 6 

Osudové číslo 2

Osudové číslo 2 sa spája s človekom, ktorého vystihuje láska na celý život. Sám je však vo vzťahu tou pasívnejšou polovičkou a všetko očakáva od partnera. Tomu vie za odmenu poskytnúť vernosť a maximálnu oddanosť. Len či to stačí.
Ideálny partner s osudovým číslom: 1, 6, 9

Osudové číslo 3

Číslo 3 charakterizuje človeka s veľkou charizmou. Dokáže si ľudí omotať okolo prsta bez akejkoľvek väčšej námahy. Sám nevie, ako to robí. Vo vzťahu reaguje prchko a niekedy je ťažké vyjsť v hádke s ním ako víťaz. 
Ideálny partner s osudovým číslom: 1, 5, 11

Osudové číslo 4

Tento typ človeka potrebuje mať všetko zmanažované nielen v práci, ale aj v rodinnom živote. Všetko musí byť dokonale nalinkované už niekoľko dní vopred a pokiaľ očakávate od neho niečo spontánne, rýchlo si to vyhoďte z hlavy.
Ideálny partner s osudovým číslom: 2, 6, 7

Osudové číslo 5

Osudové číslo 5 najlepšie vystihuje jedinca, ktorý je spomedzi všetkých asi najviac slobodný. Vzťahy väčšinou strieda, podľahne chvíľkovému poblázneniu srdca a zamilovaný býva aj niekoľkokrát do roka. Neustále niečo vymýšľa. 
Ideálny partner s osudovým číslom: 3, 7, 11

Neprehliadnite: Ženská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Blíženci túžia po nespútanom sexe, ryby sú falošné!

Osudové číslo 6

Človek s osudovým číslom 6 má všetko pod kontrolou a v živote má pre neho prioritu práve vzťah, neskôr rodina. 
Ideálny partner s osudovým číslom: 1, 2, 22

Osudové číslo 7

Takýto človek je väčšinou rád sám a hoci si to nepriznáva, aj on potrebuje svoju druhú polovičku. Keďže neprejavuje príliš emócie, má to niekedy vo vzťahu ťažké.
Ideálny partner s osudovým číslom: 2, 8, 22

Osudové číslo 8

Číslo 8 sa spája s človekom, ktorý má sebavedomia na rozdávanie. Môže pôsobiť namyslene a zároveň je to typ, ktorý si rád vyberá. Je vyberavý aj v otázke partnera a jeho nároky sú niekedy prehnané a nereálne.
Ideálny partner s osudovým číslom: 6, 9, 22

Osudové číslo 9

Tento človek vidí všetko pozitívne a je veľmi obetavý. Uspokojí sa so všetkým, čo môže byť zo začiatku fajn, ale neskôr sa pri ňom môže jeho partner nudiť. 
Ideálny partner s osudovým číslom: 2, 8, 22

Osudové číslo 11

Človek s osudovým číslom 11 niekedy veci uponáhľa a potom ich ľutuje. Je veľmi impulzívny. Na druhej strane je veľmi vnímavý k svojej polovičke a rád prekvapuje.
Ideálny partner s osudovým číslom: 3, 7, 11

Osudové číslo 22

Osudové číslo 22 vystihuje taký typ človeka, ktorý nevydrží zavretý doma, aj keby mal toho najlepšieho partnera. Neustále musí pútať pozornosť a len vtedy sa cíti žiadaný. 
Ideálny partner s osudovým číslom: 6, 8, 9

- Najčítanejšie -