Presunúť na hlavný obsah

Začnite si so Škorpiónom: Toto vo vašom živote zmení k lepšiemu a tentokrát nepôjde len o sex

Partnerský horoskop

Vzťahy so Škorpiónmi boli vždy považované za tie najnebezpečnejšie. Majú však aj svoje obrovské výhody.

Ak ste sa doteraz obávali vzťahu, či dokonca manželstva s mužom v znamení Škorpióna, potešíme vás. Tieto vzťahy vám prinesú viac, ako si zrejme dokážete predstaviť.

Prečítajte si: Viete, akých mužov najviac priťahujete? Vaše znamenie vám to prezradí a odhalí niečo, čo možno ani netušíte

Škorpión nie je len atraktívnym zvodcom, ale aj poriadne silnou osobnosťou. Práve svojím prístupom k životu vám môže viac pomôcť, ako uškodiť. Toto sú veci, ktoré vás môže muž Škorpión vo vzťahu naučiť:

Inteligencia 

Muž v tomto znamení je extrémne inteligentný a hlavne šikovný. Hoci je často skeptik, má to aj svoje výhody. Dôveruje, ale preveruje, a práve to sa mu z dlhodobého hľadiska veľakrát oplatí.

Sústredenosť, ambicióznosť a súťaživosť

Za svojím cieľom si ide aj cez mŕtvoly. Práve vďaka nemu budete sústredená a zameraná na svoje ciele. On jednoducho neprehráva a s ním ani vy.

Úprimnosť

Ak vám dá kompliment, tak jedine úprimný. Nikdy nehovorí veci len tak. On sám jednoducho nedokáže vystáť falošných ľudí, a preto ak je s vami, má na to svoj dôvod.

Rezervovanosť

Nepripustí si k sebe každého a ľudí okolo seba si dôkladne vyberá. Vďaka tomu si ľudia jeho spoločnosť vážia.

Cit pre detail

Všimne si takmer každu maličkosť a zmenu, ktorá sa okolo neho udeje. Práve preto vie niekedy viac ako ostatní ľudia, ktorí niektoré veci jednoducho prehliadnu.

Mohlo by vás zaujímať: Muži podľa znamenia, ktorí majú tendenciu podvádzať najviac: Takto si ich môžete však udržať!

Nezávislosť

Škorpión sa nenechá kontrolovať a zároveň miluje svoju slobodu. V živote kráča výhradne len svojou vlastnou cestou. 

Vášeň

Hovorí sa, že stačí jedna noc so Škorpiónom a následne na to budete žiadať o ďalšiu. On sám je extrémne vášnivý a spraví pre vás v posteli čokoľvek. Len si dajte pozor aby váš vzťah nebol postavený len na sexe, pretože ak príde skúsenejšia žena, stratíte ho.