Presunúť na hlavný obsah

Pravda o živote po boku týchto znamení: Vieme, s ktorými to nebude prechádzka ružovou záhradou, čo čaká vás?

Partnerský horoskop

Baran je tvrdohlavý, no oddaný, blíženci vás môžu prekvapiť v nepríjemnom zmysle slova. Aký je váš partner? Čítajte!

Baran

Hovorí sa o ňom, že je tvrdohlavý, no to však vôbec nie je všetko. Ak raz žijete po boku barana, môže váš vzťah zaplaviť žiarlivosťou, no stopercentnou oddanosťou. Hádky v partnerstve s ním nie sú ničím neobvyklým, pripravte sa na poriadne namáhavý vzťah, nechceme vám klamať , že to s ním bude jednoduché.

Býk

Silná povaha, ktorá dokáže ostatných odstaviť na plnej čiare. Býk je maximálne spoľahlivý, no hádavý a často domýšľavý. Bude vám však verný ako málokto. Ak s jedným žijete, veľmi dobre viete, že vám dá lásky plné priehrštia.

Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Blíženci

To, že sa o nich hovorí ako o ľuďoch s dvomi tvárami, nie je žiadna novinka. Dokážu vás však aj poriadne nepríjemne prekvapiť. Ich náladovosť, nepredvídateľnosť a miestami aj falošnosť, z nich robia veľmi neperspektívnych partnerov...  O ich prelietavosti radšej pomlčíme.

Rak

Miluje teplo domova, rodinu, ktorá znamená preňho celý vesmír rovnako ako žena, ktorá bude jeho vyvolená. Ak ste stretli raka, môžete si pogratulovať!

Lev 

Jeho city a rovnako aj nálady a vplyv jeho ega dokážu prevalcovať celý vzťah. Nevera? Pripravte sa aj na takúto možnosť. Nebudete aspoň plakať do vankúša, keď sa na vás samoľúby lev vykašle. Okej, možno preháňame, no buďte v každom smere ostražití.

Mohlo by vás zaujímať: Žiarlivosť partnerov podľa horoskopu: Odhaľte, aká taktika zaberá na každé znamenie!

Panna

Jej faloš je známa a niekedy priam do neba volajúca. Panna je oddaná a verná, no keď si niečo zaumieni, je rozhodnutá vzdať sa všetkého, na čom jej kedy záležalo. 

Váhy

Váhy bývajú veľmi príjemnými a dobrými partnermi, v jednom momente však, ak nie je po ich, všetko je nanič! Pozor, váhy vedia aj nepríjemne prekvapiť svojimi unáhlenými rozhodnutiami a túžbou po nadvláde vo vzťahu. 

Škorpión

Dobrý sexe, zlý do života. Aj takto by sme mohli zhrnúť život so škorpiónom, pri ktorom budete vždy hrať druhé husle. Mnohí dokonca hovoria,že sa na neho nedá spoľahnúť, lebo si vždy „ide svoje“. Ak u neho chcete vyvolať chtíč, musíte ho mať tak trochu „v paži“.

Prečítajte si: Nová štúdia ukázala, že šťastie v živote človeka má tvar písmena U: Čo to pre nás znamená a prezrádza?

Strelec

Chce to, čo nemá a nechce to, čo má. Aby ste si zabezpečili teplé miestečko po jeho boku, mali by ste byť stále iná. Kreatívna a zaujímavá. Je totiž veľmi možné, že pokiaľ sa o seba nebudete starať a nebudete neustále vymýšľať nové podnety, veľmi rýchlo strelca prestanete zaujímať a poohliadne sa po inej.

Kozorožec

Dobrý partner, ktorý pre rodinu urobí prvé a posledné. Nesklamte ho, inak sa vám môže nepríjemne pomstiť a vy oľutujete, že ste ho niekedy v živote vôbec stretli. Inak je to veľmi perspektívny partner. 

Prečítajte si: Recept na šťastný život podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili: V čom tkvie ten váš?

Vodnár 

Ak mu dáte slobodu, dá vám všetko. Doslova a do písmena. Vie byť krásne zamilovaný, aj krásne nepríjemný, keď robíte veci za jeho chrbtom. Ak si ho chcete uviazať, naučte sa variť, čiňte sa v posteli a vodnár bude navždy váš!

Ryby

Romantici na pohľadanie. Chcú vás nepriamo skrotiť a urobiť z vás domáce zvieratko. Majú radi flirt, dokazujte im každý deň vašu náklonnosť a donesú vám aj modré z neba!