Presunúť na hlavný obsah

Vieme, ktoré znamenie si to tento rok poriadne užije: Na ryby zaberá romantika, blížencov zas nadchne IQ!

Partnerské vzťahy

Pozrite si plán na najhorúcejší flirt tohto roka!

Baran 

Toto znamenie je natoľko sexuálne aktívne, až býva označované za neukojiteľné. Vášeň si užívajú naplno v každom smere, inak tomu nebude ani tento rok. Na barana musíte ísť v každom smere vášnivo, nebráňte sa ani pikantným rečičkám!

Býk

Možno by ste to do nich nepovedali, no sú veľkí romantici. Užívajú si dvorenie, randenie a všetky veci spojené s prejavovaním citov. Keď sa flirt posunie za hranice bežného kamarátstva, pripravte sa na nekončiaci sexuálny maratón, ktorý vám nedá vydýchnuť. 

Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Blíženci

Zbalíte ich na vedomosti a inteligenciu. Milujú kreativitu, dobrodružstvo a adrenalín. Ak si ich chcete získať, venujte im všetku pozornosť a fantáziu. Odvďačia sa vám sexuálnymi orgiami, na ktoré len tak nezabudnete! 

Rak

Ak ste elegantná osoba zo starej školy, máte u raka vyhraté. Rozmaznávanie a vlastnoručne urobená večera je pre toto letné znamenie alfou a omegou, sú to domácke typy. Netlačte na sex, mohli by ste všetko pokaziť! Ak sa pre vás však rozhodne, na krátko to rozhodne nebude. 

Lev

Musíte mu pomasírovať ego, a všetko pôjde ako po masle. Veľkou výhodou je, že lev vám všetko vráti aj s úrokmi, takže o poriadnu vášňou nabitú lovestory máte prakticky postarané. 

Panna

Panna je maximálna perfekcionistka milujúca poriadok, čistotu a pravdu. Panny milujú pomáhať, zamestnajte ich myseľ, presvedčte ich, že ste tým pravým orechovým a odvďačia sa vám oddanosťou a prekypujúcou láskou. 

Prečítajte si: Žena v znamení panny a muž škorpión: Takmer dokonalý vzťah

Váhy

Sú to pedanti, ktorí si potrpia na záujem o ich osobu, mali by ste im dať najavo, aké sú veľkolepé. Ak ich raz ulovíte, váš každodenný život bude plný lásky a príjemných momentov. 

Škorpión

Škorpióni sú vášniví, náruživí a vždy chcú hrať prím. Sú natoľko dominantní, že to môže byť pre bežného človeka až dychvyrážajúce. Na horúce chvíľky s nimi človek len tak nezabudne.

Strelec

Zvediete ich humorom. Nadchne ich prechádzka po čerstvom vzduchu a romantický výlet. Občas bývajú poriadne tvrdohlaví, no vzťah s nimi stojí za to!

Kozorožec

Prekvapte ho masážou – tú miluje! Začnite bozkami, prejdite na krk, ramená a chrbát. Po týchto malých dotykoch sa dokážete presunúť na celkom novú úroveň uspokojenia

Vodnár

Pri flirte s týmto znamením by ste mali byť nekonvenční. Inak povedané, svieži, spontánni a šikovní. Vodnári sú jedineční, presne taká by mala byť aj vaša stratégia. 

Ryby

Zaberá na nich romantika a jednu vec ryby zbožňujú nadovšetko – lásku. Ryby sú zvyčajne veľmi oddaní milenci a priatelia, majú neobmedzenú fantáziu. Použite aj tú vašu, a môže sa stať, že sa do vás vášnivo zamilujú. 

- Najčítanejšie -