Presunúť na hlavný obsah

Viete, akých mužov najviac priťahujete? Vaše znamenie vám to prezradí a odhalí niečo, čo možno ani netušíte

Partnerský horoskop

Každá z nás ma presne stanovenú charakteristiku partnera, ktorý by mal stáť po jej boku. Naozaj však takého priťahujete aj vy sama?

Niektoré veci možno v bežnom živote prehliadate, vašu povahu však napriek tomu neschováte. Zistite, koho podľa znamenia priťahujete.

Mohlo by vás zaujímať: Ženy v tomto znamení sú najväčšie mrchy: Ak máte takú vo svojom okolí, nepoštvite si ju proti sebe!

Baran

Vaša súťaživosť je neuveriteľná. Práca a úspech je u vás na prvom mieste. Priťahujete rovnako motivovaných a ambicióznych mužov. Spolu s nimi môžete dosiahnuť veľa.

Býk

Od svojho okolia a života neočakávate príliš veľa. Vás konkrétne si všímajú muži rozmýšľajúci inak ako veľká časť populácie. Práve s vami si užijú najviac zábavy.

Blíženec

Plánovanie vecí vás unavuje, vy milujete spontánnosť. Vyhľadávajú vás muži, ktorí presne nevedia, čo zajtrajšok prinesie, ale napriek tomu si každý deň užijú naplno. Spolu s vami toho spontánneho zažijú naozaj veľa.

Rak

Vy cudzím ľuďom príliš neveríte. Potrebujete veľa času na to, aby ste sa zamilovali a dôverovali. O vás sa zaujímajú hlavne muži s veľkou dávkou trpezlivosti. Vedia, že cesta ku vášmu srdcu je náročná, ale stojí za to.

Lev

Na prvý pohľad pôsobíte tvrdo a arogantne. Napriek tomu máte svoje plusy, ktoré si všimnú rovnako chladne pôsobiaci muži. Vedia, že na vás romantika nefunguje, vy totižto preferujete vedomosti a postavenie.

Panna

Viete podať pomocnú ruku takmer každému človeku a to isté očakávate od partnera. Vyhľadávajú vás muži, ktorí majú usporiadaný život. Oni vás pochopia a zároveň budú vašou oporou.

Váhy

Ste rodená diplomatka. Vždy nájdete kompromis a o všetkom sa s partnerom vopred poradíte. Túžia po vás muži s názormi a intelektom. Spolu si vytvoríte dokonalé manželstvo.

Škorpión

Nepoznáte žiadne pravidlá. Milujete svoju voľnosť a skrotí vás len málokto. Priťahujete rovnako zmýšľajúcich mužov, ktorí vás nebudú v ničom obmedzovať.

Strelec

Milujete všetko, čo má energiu. Ste rodený extrovert, ktorý sa rád zabáva. Všímajú si vás však utiahnutejší muži, ktorí potrebujú energickú partnerku, pretože oni sami sú presným opakom. Navzájom si tak dokážete okoreniť spoločný život.

Kozorožec

Kariéra a rodina sú u vás na prvom mieste. Stále sa v práci snažíte dosahovať najlepšie výsledky. Vás si vyberajú rovnako motivovaní muži. Spolu vytvoríte pevné impérium.

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie, v akom ste sa narodili predurčuje, akými budete matkami: Čo o vás napovie?

Vodnár

Máte revolučné názory na svet. Túžite po tom, aby všetko fungovalo podľa poriadku. Hoci niektorí vaše vyhlásenia nemôžu vystáť, váš muž tieto hlboké debaty miluje. Vy dvaja uvažujete rovnako.

Ryby

Milujete filmovú, ale hlavne reálnu romantiku. Priťahuje vás všetko pekné, dokonalé a romantické. Túžia po vás muži, ktorí sú ochotní spraviť pre vaše srdce a city maximum. Ten pravý bude o vás "bojovať."