Presunúť na hlavný obsah

Muži podľa znamenia, ktorí majú tendenciu podvádzať najviac: Takto si ich môžete však udržať!

Partnerský horoskop

Verní muži sú vzácnosť. Ak však viete, ako na nich, nemusíte sa ničoho báť.

Vodnár

Muži narodení v tomto znamení patria medzi koketníkov, ale vo svojej podstate veľmi neškodných. Radi si zaflirtujú s opačným pohlavím, ale k nevere sa uchýlia len málokedy. Priťahujú ich najmä ženy typu „dievča od vedľa“ a partnerky si zvyknú hľadať práve v kruhu priateľov. Ak s ním budete zdieľať vášeň pre rovnaké záujmy, máte to vyhrané.

Ryby

Rovnako tak aj Ryby si radi zaflirtujú, ale pri tom aj zostávajú. Toto znamenie patrí však aj medzi najväčších romantikov, nevere sklony nemajú. Milujú na ženách priam patetickú plachosť, naopak prílišnou vulgárnosťou ich dokážu odradiť. Ak si chcete udržať muža v tomto znamení, stavte na romantické gestá, prejavy a vyznania.

Mohlo by vás zaujímať: Plusy a mínusy manželstva s týmito znameniami: Je váš partner ten pravý?

Baran

Baranom nevera nie je cudzia. Bohužiaľ, toto znamenie patrí k veľkým záletníkom. To však neznamená, že sa za každú cenu musíte od Barana obávať nevery. Keďže sú milovníkmi žien, musíte staviť na svoje zbrane a zakaždým ho dostanete poriadne sexi lookom.

Býk

Medzi verné znamenia sa radia aj Býci. Áno, občas si neškodne zalaškujú, ale nie za účelom aférky, ale skôr len potrebujú pohýčkať ego. A presne týmto smerom vedie cesta k ich srdcu. Okrem toho majú jednu úchylku, ktorú na žene pozorujú. To, ako jedia. Respektíve koľko. Ženy, ktoré milujú jedlo a nehrajú sa na herečky so šalátikmi ich dokážu neskutočne očariť.

Blíženci

Ani pre Blížencov nie je nevera cudzím pojmom a často sa k nej uchýlia. Ako tomu predísť? Skúste ho neustále držať v napätí. Milujú zároveň prekvapenia a nenávidia nudu či stereotyp. Ak budete akčnou ženou, rozhodne vám nezdupká. 

Rak

A ako sú na tom Raci? Veľmi dobre. Patria medzi verné typy, ktoré sa síce trochu vyznačujú mamičkovským syndrómom, ale na druhej strane to má veľa výhod. K šťastiu potrebujú mať výsostne domácu idylku. Pokojne sa zahrajte na žienku domácu a bude vás oddane milovať celý život.

Prečítajte si: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Lev

Tak ako Blíženci či Vodnári, aj Levi nevedia odtrhnúť zrak od iných žien. Ak však majú doma všetko, čo potrebujú, nebudú zbytočne utekať inam. Priazeň a pozornosť Leva udržíte, ak si dáte záležať na svojom výzore a vystupovaní. Často vyhľadávajú veľmi reprezentatívne ženy.

Panna

Aj Panny patria medzi najvernejšie znamenia. Milujú prekvapenia, ale také tie drobné typu „bola som tu blízko, tak som ťa prišla pozdraviť...“ . Zároveň potrebujú mať istotu, že ich prítomnosť je pre vás nevyhnutná. Zahrajte sa občas na neschopnú a dajte mu najavo, že on je ten dominantný vo vzťahu a máte ho tam, kde chcete mať.

Váhy

Váhy sú veľmi uvážlivým znamením, ktoré však milujú ženy. Hlavne tie, ktoré o seba dbajú. Často sa preto za peknou ženou otočia a nezostane len pri tom. Ak si chcete Váhy udržať, musíte zvoliť imidž slušnej dámičky. Drzosťou sa ďaleko u nich nedostanete.

Škorpión

Pozor! Riziko nevery takmer stopercentné. Bohužiaľ, ale práve Škorpióni majú povesť neverníkov ako hrom. Ako získať teda priazeň takéhoto muža? Milujú sex a ženy, ktoré rady skúšajú nové veci. Ak sa s vami nebude nudiť v posteli, možno vám nezdupká...

Strelec

A nelichotivú povesť si držia aj Strelci. I keď oni aférky priam vyhľadávajú, od svojich partneriek čakajú vernosť. Takže žiadne „ako ty, tak aj ja“ ani neskúšajte. Dajte mu jasne najavo, že si vami môže byť úplne istý. 

Kozorožec

Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch, Kozorožci  sú verní až za hrob. Ak navyše budete brať všetko vo vzťahu zodpovedne, necháte úlohu muža, živiteľa len na neho, môžete si byť istá, že s vami bude navždy.

Neprehliadnite: Pravda o živote po boku týchto znamení: Vieme, s ktorými to nebude prechádzka ružovou záhradou, čo čaká vás?