Presunúť na hlavný obsah

Muž narodený v tomto znamení miluje slobodu: Manželstvo, či vzťah nechce hlavne kvôli tomuto...

Partnerský horoskop

Niektorí muži jednoducho milujú slobodu a záväzky im nič nehovoria. Overte si, či náhodou aj ten váš nepatrí medzi nich. Ak sa narodil v tomto znamení, budete mať čo robiť, aby ste si ho udržali a zostal pri vás.

To, v akom znamení ste sa narodili hovorí o vás občas celkom veľa. Ide hlavne o všeobecnú charakteristiku konkrétneho znamenia, v ktorej sa v istých bodoch určite nájdete. Muž v tomto znamení miluje slobodu viac, ako čokoľvek iné.

Prečítajte si: Muži aj ženy narodení v tomto znamení klamú najčastejšie: Viete, čo je za tým?

Lev

O tom, že ženy levice sú silné osobnosti pravdepodobne už viete, ale vedeli ste aj to, že muži narodení v tomto znamení milujú slobodu a voľnosť viac, ako ostatní? Muž Lev je osobitý a veľmi svojský vo všetkom, čo robí. Vo vzťahu sa vždy potrebuje cítiť špeciálne a jedinečne. On sám je tak trochu egoista a práve preto ocení, ak ho budete znožňovať. Lev zostane so ženou, pri ktorej sa môže cítiť jedinečne a nenahraditeľne. Väčšinou však dáva prednosť slobodnému životu, keďže je rád, že práve vtedy je všetko tak, ako to on sám chce. Život si dokáže užívať naozaj naplno a nemá rád keď ho niekto oberá o pozornosť. Preto zostáva radšej sám a so ženami si príliš budúcnosť neplánuje. On totižto nepotrebuje partnerku, ktorej by preukazoval lásku, ale skôr niekoho, kto mu venuje celú pozornosť a bude ho podporovať. Napriek tomu, ak sa raz skutočne zamiluje, zmení sa a dokáže byť milujúci partner. Len si to celé vyžaduje trpezlivosť, vašu oddanosť a samozrejme "osudovú lásku".

Mohlo by vás zaujímať: Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy?

Napriek tomu sa ženy do leva zamilujú hlavne kvôli jeho silnej osobnosti, cieľavedomosti, vášnivej povahe a charizme. Lev jednoducho vie, ako na to a preto na neho len tak ľahko nezabudnete.

Máte vo svojom okolí muža v znamení Leva?

spolu hlasovalo 642 ľudí

áno
500
nie
142

- Najčítanejšie -