Presunúť na hlavný obsah

Pre týchto mužov máte slabosť podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili. Platí to aj na vás?

Partnerský horoskop

Ak ste sa narodili v tomto mesiaci, títo muži vám nedajú spávať...

Neviňte seba, viňte hviezdy. Ak sa vám zdá, že máte slabosť pre stále rovnaký typ mužov, tak to nebude náhoda. Mámte to tak vlastne všetky a na vine môže byť aj mesiac, v ktorom sme sa narodili. Každá z nás má totiž slabosť pre iný typ mužov a váš mesiac o vás prezradí, aký muž sa dokáže dostať pod kožu práve vám. 

Prečítajte si: Letný horoskop podľa znamenia: Váhy, nehľadajte partnera za každú cenu, Levice si môžu pokojne užívať

Ak ste sa narodili v tomto mesiaci, títo muži vám nedajú spávať:

Január

Práve preto, že ste veľmi spoločenský typ a nemáte problém takmer s nikým, vo vašej blízkosti sa cítia ľudia veľmi komfortne a príjemne. Máte slabosť pre mužov, ktorí sú si vedomí svojej sily a svojich kvalít. Iba muž, ktorý má zdravé sebavedomie, vás  dokáže očariť a doslovne vám pomotať hlavu. Ak sa pri takomto mužovi naviac cítite v bezpečí, je to pre vás ako magnet. 

Február

Ste romantické duše, rady snívate a fantazírujete o vašej prítomnosti a budúcnosti. A práve preto, vedomky, či nevedomky, vyhľadávate mužov, ktorí sú nohami pevne na zemi a rozmýšľajú racionálne. Potrebujete pri sebe muža, ktorý vás bude podporovať vo vašom zasnenom svete a nechá vás snívať s otvorenými očami. Takýto partner by sa ale mal vedieť naladiť na vašu romantickú vlnu, takže ak je taký vo vašom okolí, neváhajte. 

Prečítajte si: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Marec

Ste krásna žena, s dobrým srdcom. Presne takého muža si predstavujete aj po svojom boku. Problémom by mohlo byť, že on bude od vás vyžadovať viac pozornosti, než ste mu schopné dať. Priťahujete jednoducho mužov, ktorí majú tendenciu byť na vás závislí, preto je len na vás, či to stopnete už v začiatkoch, alebo to budete ochotné tolerovať. 

Apríl

O vás je známe, že ste trošku, niekedy i trošku viac tvrdohlavé povahy. Aby ste sa v živote nenudili, takých istých mužov k sebe vyhľadávate. Potrebujete niekoho, s kým budete môcť argumentovať a presadzovať ten váš SPRÁVNY názor. Tu si ale treba dávať pozor na to, aby sa dvaja tvrdohlavci nepohádali na život a na smrť. 

Máj

Zábavná, rada experimentuje, má rada dobrodružstvá. Taká ste a na takých mužov máte i slabosť. Ak sa do vašej blízkosti dostane muž, ktorý sa nebojí výziev a rád riskuje, z takého vy ste paf. Vašich požiadaviek je ale na muža oveľa viac, pretože patríte k veľmi vyberavým typom. 

Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Jún

Ste veľmi citlivé ženy a emocionálne založené. Muž, ktorý dokáže vaše emócie prijať a zvládať, je pre vás ako magnet. Určite pri sebe nepotrebujete párty maniaka, ktorý bude odpočítavať dni do piatku, kedy sa rozpúta veľká „žúrka“. Práve naopak, muž, ktorý už takéto zábavky nevyhľadáva, je pre vás ako stvorený. Nie je žiadna hanba na tom, že máte jednoducho rada svoj pokoj a takého muža vy pri sebe potrebujete. 

Júl

Rady sa ukazujete a ste rady stredobodom pozornosti. Máte slabosť na mužov, ktorí sú naozaj inteligentní a kreatívni, ale nemôžu s vami bojovať. Ak vás muž inšpiruje a ťahá vpred, to je pre vás ako balzam na dušu a presne takých mužov vyhľadávate. Mužov plných entuziazmu, originality a lásky k životu. Negatívni muži u vás nemajú šancu. 

August

Výrazní muži, s výrazným prejavom, dokonale spĺňajú vaše očakávania. Problémom ale môže byť, že takíto muži sú sústredení na seba a vy si zaslúžite dostať toľko pozornosti, koľko ste schopné aj dať. Preto možno vo vašich vzťahoch tápate, priťahujú vás muži, ktorí vás nie sú hodní. 

September

Energickí, aktívni muži so zdravím sebavedomím vám dokážu pomotať hlavy. Tieto ich super schopnosti na vás ale postupom času môžu vplývať až prehnane a vás to môže až unaviť. Čo ale na vás platí na istotu je, keď o vás muž neprestáva bojovať a prekvapovať. Vôbec vám nevadí, ak je to trošku „old schol“, hlavne nech je to myslené úprimne.

Prečítajte si: Skryté vlastnosti ľudí podľa znamenia horoskopu: Keď si ich začnete viac všímať, odhalíte, kto je najviac falošný

Október

Vy ste seriózna, ale zároveň vášnivá žena, ktorá priamo, či nepriamo vyhľadáva ustáleného muža, na ktorého sa dokáže spoľahnúť. Váš partner musí vedieť zvládať vaše nálady, i sexuálne túžby. Ak toho muž nie je schopný, je to pre vás strata času. 

November

Všetko nové, všetko nepoznané a vzrušujúce je pre vás ako stvorené. Milujete cestovanie a na mužoch milujete ich intelekt a otvorenú myseľ. Ak je muž schopný precestovať s vami svet a zvládnuť každú výzvu, to  je muž, ktorého chcete mať po svojom boku. 

December

Decembrové ženy, sú ženy nezávislé, veľmi pracovité a húževnaté. Tieto vaše kvality priťahujú tých správnych mužov pre vás. Mužov, ktorí sú citliví, lojálni, ktorí rešpektujú vašu silnú povahu. Problémom môže byť, ak sa z týchto mužov stanú ženy, v tom prípade vy odchádzate a nestrácate čas.