Presunúť na hlavný obsah

50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

Zahraničné celebrity

Miluje ich Hollywood, bežní smrteľníci a pravdepodobne ich zbožňujete aj vy. Sú to tzv. "šoubiznisové zlatíčka" a obdiv si rozhodne zaslúžia.

Julia Roberts

Jedna z najobdivovanejších hollywoodskych herečiek. Julia Roberts je zlatíčkom už viac, ako 30 rokov. 52-ročná hviezda s najznámejším úsmevom si titul obľúbenkyne udržiava aj vďaka tomu, že sa nebojí starnutia. Zachováva si svoju "skutočnú" tvár. Prirodzenosť jej nie je cudzia, vyhýba sa škandálom a práve preto je miláčikom. A aj ona má však zopár beauty tajomstiev. Tým najväčším je, že nikdy nedržala žiadne prísne diéty, ale jedálniček si stráži. Preferuje nutrične vyváženú stravu a vďaka tomu stále vyzerá na oveľa mladšie. 

Prečítajte si: Hollywoodske hviezdy PRED a PO úprave: Obdivuje ich celý svet, no v civile sú aj ony len obyčajné ženy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Roberts (@juliaroberts),

Julianne Moore

Takmer 60-ročná herečka Julianne Moore vyzerá minimálne o 20 rokov mladšie, a to hlavne preto, že má osvedčený recept ako vyzerať mladšie aj bez veľkých zásahov plastických chirurgov. Najznámejšia hollywoodska ryšavka používa jeden osvedčený produkt už od svojich dvadsiatich rokov. Dnes má päťdesiadeväť rokov a práve kvôli nemu, ako sama tvrdí, vyzerá tak, ako vyzerá. Tým produktom je obyčajný opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom. Nosí ho nonstop. A evidentne tento malý trik funguje. Julia je už roky obdivovaná nielen pre herecké umenie, ale aj prirodzený vzhľad. 

Mohlo by vás zaujímať: PRED a PO: Blond je opäť v móde, zosvetliť vlasy z tmavohnedej si nechali aj Emily Ratajkowski či Kylie Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Julianne Moore (@juliannemoore),

Jennifer Aniston

Žiadna iná hollywoodska hviezda sa nemôže radovať z tak pozitívnych ovácií, ako práve Jennifer Aniston. A niet sa čomu čudovať. Má 51 rokov, vyzerá neuveriteľne fantasticky, je prirodzená a preto je vzorom pre milión žien. A čo robí preto, aby bola taká, aká je? Jennifer vždy pôsobí skôr ako dievča odvedľa, a to už niekoľko rokov. A nič na tom nemení. Okrem veľkého škandálu okolo jej rozvodu s hercom Bradom Pittom, sa bulváru skôr vyhýba. Nerieši, venuje sa herectvu. Veľkým plusom je i to, že na sociálnych sieťach sa prezentuje presne tak, ako ju máme radi. Svojsky, prirodzene. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Jennifer Lopez

Veľmi príťažlivo vo veku 50 rokov pôsobí aj Jennifer Lopez. A ešte viac príťažlivo, keď nemá make-up. Známa hviezda síce preferuje extravaganciu, ale nebojí sa ukázať prirodzenosť. Je to skôr žena dvoch tvárí, a preto mnohých baví. Ide si svojou cestou, je inšpiráciou pre mladé aj staršie ročníky. I keď nie je oscarová hviezda a jej spev je skôr priemerný, vybudovala si vďaka tvrdej práci a priateľskému prístupu povesť miláčika šoubiznisu. 

Neprehliadnite: Na prvý pohľad pôsobia sexi, no i ony riešia vzhľad: S týmito nedokonalosťami sa celebrity nedokážu vyrovnať

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe