Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske hviezdy PRED a PO úprave: Obdivuje ich celý svet, no v civile sú aj ony len obyčajné ženy

Zahraničné celebrity

Ak budete mať niekedy zlú náladu kvôli tomu, že sa vám objaví nová vráska či vyrážka na tvári, spomeňte si na tieto hviezdy, ktoré obdivuje celý svet. Často práve pre ich vzhľad, ktorý je však veľmi obyčajný.

Claudia Schiffer

Tento rok oslávi známa modelka Claudia Schiffer 50-te narodeniny. Do žiadneho dôchodku sa však nechystá. Stále je veľmi žiadaná, je hlavnou hviezdou mnohých kampaní, magazínov a prehliadok. Ale je tiež jasné, že i na nej vidieť známky starnutia. Na to, aby vyzerala ako hviezdy z bilbordov, potrebuje okolo seba skutočne šikovných ľudí. Myslite na to, keď ju najbližšie uvidíte v magazínoch a pochytí vás depka. 

Mohlo by vás zajujímať: Keď mu zomrela bývalá manželka, volal milenke. Čo sa dialo po smrti Diany v kráľovskom paláci?

Sienna Miller

Sienna Miller je ďalšou hviezdou, ktorá je veľmi často obdivovaná práve pre svoj vzhľad. Známa herečka je taktiež bežnou smrteľníčkou, ktorá okrem vrások bojuje aj s nepeknou pleťou. Ďalšia povzbudivá správa pre ženy, ktoré veria na dokonalosť. I keď na každej akcii tak Sienna vyzerá, pravda je, že od toho má skutočne ďaleko. 

Heidi Klum

A opäť sa vrátime do sveta modelingu. Rovnako ako Claudia, aj Heidi Klum je presne tou osobnosťou, ktorá má po celom svete milióny fanúšikov hlavne kvôli tomu, ako vyzerá. Ak ju však slepo obdivujete, pre akúsi "dokonalosť", tak buďte pokojné. 47-ročná Nemka, mamička štyroch detí je na tom rovnako ako vy. 

Prečítajte si: Na prvý pohľad pôsobia sexi, no i ony riešia vzhľad: S týmito nedokonalosťami sa celebrity nedokážu vyrovnať

Jennifer Lawrence

Aj mladé hviezdy potrebujú mnohokrát okolo seba niekoľko kvalitných odborníkov a rovnako tak kúsok retuše. Dôkazom sú fotografie oscarovej Jennifer Lawrence z civilu a z kampane pre módnu značku Dior. Jennifer je nepochybne zaujímavá žena, ale rovnako ako predchádzajúce dámy, bez svojho tímu vlastne na nerozoznanie od iných. 

Gwyneth Paltrow

Výrazný rozdiel je vidieť aj na fotografiách ďalšej hollywoodskej ikony, ktorá je roky obdivovaná. Herečka Gwyneth Paltrow je v skutočnosti šedá myška, ktorá ničím nepripomína divu, akú často vídať v kampaniach či na červenom koberci. 

Neprehliadnite: PRED a PO: Blond je opäť v móde, zosvetliť vlasy z tmavohnedej si nechali aj Emily Ratajkowski či Kylie Jenner

- Najčítanejšie -