Presunúť na hlavný obsah

PRED a PO: Blond je opäť v móde, zosvetliť vlasy z tmavohnedej si nechali aj Emily Ratajkowski či Kylie Jenner

Zahraničné celebrity

Tmavovláskam vraj blond nepristane a odfarbenie vyzerá neprirodzene. Tieto celebrity sú však dôkazom, že sa blond sa hodí aj iným ženám, nie len tým s porcelánovou pleťou.

Emily Ratajkowski

Jedna z najznámejších tmavovlások sveta sa rozhodla pre radikálnu zmenu - len pred pár dňami si svoju hnedovlasú hrivu nechala odfarbiť na blond. Aj keď má Emily olivovú pleť a hnedé oči, táto zmena jej neuveriteľne prospela - a ak sa to vôbec dá, modelka a herečka vyzerá ešte viac príťažlivo, než doteraz. Zo zmeny je nadšená aj samotná Ratajkowski„Za celý život som nezmenila farbu, alebo strih svojich vlasov. Z tejto zmeny žasnem,'' uviedla v oficiálnom stanovisku spoločnosti, v ktorej si nechala upraviť svoju korunu krásy.

Prečítajte si: Diétne omyly, ktorých sa dopúšťala, jej roky bránili schudnúť: Speváčka Adele o tom, ako sa zbavila 50 kíl

Kaia Gerber

Modelka Cindy Crawford sa môže pýšiť podarenou dcérou. Kaia nepochybne kráča v jej šľapajách a aj keď má len 18 rokov, už teraz patrí v modelingovom svete medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie modelky. Svoje povestné hnedé krátke vlasy si nechala zosvetliť, čím nám ešte viac pripomína jej mamu v mladosti. Na rozdiel od Emily sa však svoje vlasy rozhodla odfarbiť počas karantény - a to úplne sama. Výsledok sa jej síce podaril, no takýto postup radšej nikomu neodporúča. 

Millie Bobby Brown

Vychádzajúca hviezda Hollywoodu, ktorá sa už stihla presláviť na filmovom plátne, sa pre blond rozhodla ešte dávnejšie. Mladá herečka sa však musela odfarbiť hneď niekoľkokrát - nakoľko má prirodzene tmavé vlasy. Napriek tomu jej však táto zmena pristane a 16-ročná Millie, ktorú môžu diváci poznať zo seriálu Stranger Things, vyzerá o čosi vyspelejšie.

Kylie Jenner

Najmladšia členka prominentnej rodiny Kardashian, Kylie Jenner, si už prešla azda všetkými možnými zmenami. Na jej hlave sme mali možnosť vidieť už mnoho farieb, od tmavej, ružovej až po blond. Tá Kylie momentálne drží najviac a tak je v týchto dňoch známa ako platinová blondína. Nevieme, ako dlho jej to vydrží, no zdá sa, že jej pristane azda všetko.

Neprehliadnite: 6 stravovacích pravidiel Gisele Bündchen: Vďaka tomuto má tesne pre 40-tkou obdivuhodnú figúru a bezchybnú pleť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe