Presunúť na hlavný obsah

Takto skrývaju svoje nedostatky v plavkách slávne krásky: Ktoré partie sú ich slabosťou?

Zahraničné celebrity

Leto je už tu a všetky chceme na pláži vyzerať skvele. Týka sa to aj známych krások, ktoré vždy na prvý pohľad pôsobia dokonale, no zdanie často klame. Pozrite sa spolu s nami, aké nedokonalosti ich trápia.

Áno, je to tak. Aj svetové topmodelky majú určité chybičky krásy, ktorých sú si samy vedomé a snažia sa ich najmä počas letnej sezóny skrývať. A robia to skutočne veľmi rafinovane. Nechajte sa inšpirovať ich tipmi. 

Mohlo by vás zaujímať: Aj členky kráľovskej rodiny makajú na svojej postave: Na túto zostavu nedá roky dopustiť Kate Middleton

Emily Ratajkowski a veľké poprsie

Málokto vie, že aj žena s telom bohyne ako Emily Ratajkowski v súkromí bojuje s nejakými nedostatkami. Napriek vypracovanej postavičke je kráska nespokojná so svojím poprsím. Áno, čítate dobre. Prezradila to v rozhovore pre britský Vogue.

Aj keď si mnohí ľudia myslia vzhľadom na jej štíhlu postavu presný opak, Emily to tak necíti. Práve v plavkách to najviac rieši. Príliš veľké poprsie, k extrémne štíhlemu telu, (ktoré má však ako sama tvrdí prirodzené) totiž neustále priťahuje pohľady zvedavcov. Preto sa snaží voliť modely, ktoré nechávajú vyniknúť jej dlhé, extrémne štíhle nohy, dokonalé bruško a na prsia veľmi neupriamuje pozornosť. 

Heidi Klum a poblematické bruško

Nádherná Heidi Klum vyzerala vždy perfektne. No aj táto, stále mimoriadne úspešná topmodelka, vie, že aj ona má nejaké tie drobné nedostatky. Veľmi rafinovane ich však dokáže ukryť.

Nakoľko už na brušku nemá vyrysované tehličky, na ktoré bola sama zvyknutá, vyriešila to skutočne výborne. Volí strih plaviek, ktorý brucho zakryje, no odhalí jej ostatné prednosti. A to je skvelá inšpirácia pre tie z nás, ktoré sú na tom rovnako.

Alessandra Ambrosio a pomarančová pokožka

Aj napriek tomu, že má nežný anjelik z Victoria’s Secret postavu ako dvadsiatnička, celulitída neobišla ani ju.

Mama dvoch detí vie o tom, že po pôrodoch ani jej bruško nie je už to, čo bývalo, napriek tomu však vyzerá skvele. V módnych kampaniach ju možno práve preto vídame skôr v celých plavkách, ktoré túto malú chybičku krásy starostlivo ukryjú. Alessandra sa cíti výborne, aj keď vie, že jej telo sa mení. Nuž to je tak, keď človek dokáže starnúť s gráciou. 

Prečítajte si: Kate Middleton roky bojovala s týmito komplexami: Vďaka tomuto sa jej ich podarilo prekonať

Gisele Bündchen a zabudnutý osí pás

Plavovlasá brazílska modelka Gisele Bündchen bola vždy neodolateľná. A je to tak dodnes. Avšak aj jej telo sa po troch deťoch zmenilo a táto kráska si to veľmi dobre uvedomuje.

Napriek tomu, že má stále úžasnú figúru, predsa len už sama volí iné strihy plaviek ako kedysi. Najmä, čo sa týka spodného dielu plaviek, uprednostňuje skôr vyššie nohavičky, ako klasické ultra mini bikini, keďže osí pás už podľa vlastných slov nemá ani náhodouMy si však myslíme, že aj tie by si mohla dovoliť. Ako to vidíte vy? 

- Najčítanejšie -