Presunúť na hlavný obsah

Aj členky kráľovskej rodiny makajú na svojej postave: Na túto zostavu nedá roky dopustiť Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Nie, nevyzerala vždy takto skvele. Ultraštíhlu figúru si vojvodkyňa a trojnásobná mama udrživa nielen vďaka jedálničku, ale aj jasne definovanej sérii cvikov.

Nádherná a ultra štíhla

Možno si myslíte, že vojvodkyňa z Cambridge sa drží presne stanovenej diéty, vďaka ktorej si už dlhé roky udržiava svoju závideniahodnú postavu, opak je však pravdou. Kate totiž vie, ako svoje občasné, maškrtné prehrešky vykompenzovať práve pohybom. Ten je podľa nej pri udrživaní si krásnej figúry naozaj kľúčový. 

Moholo by vás zaujímať: Prirodzená vs. retuš: Claudia Schiffer priznáva, že umelo vytvorená krása je pre svet oveľa atraktívnejšia

Zostava cvikov, ktorou sa udržiava vo forme, vám zaberie 40 minút denne

Nádherná vojvodkyňa a vzorná mama, má čo sa týka starostlivosti o figúru vo veciach naozaj jasno. Svoju postavu si udržiava hlavne vďaka zostave cvikov, ktoré sú už jej dennou rutinou. Okrem behu a prechádzok, nedá dopustiť na večerné ”brušáky” a plávanie. Takže jej workoutová rutina vyzerá nasledovne.

Ráno začína behom a piatimi sériami brušákov. Poobede si dopraje s deťmi naozaj dlhú, aspoň 10 kilometrovú prechádzku (ak jej to povinnosti dovolia) a večer venuje 5 minút výpadom a  následne plávaniu. Táto zostava, je podľa nej skutočne funkčná a mimoriadne efektívna.  

Stravovanie netreba podceňovať

Okrem toho však dbá aj na svoj jedálniček. Ten má založený na nízkom príjme karbohydrátov a zvýšenej dávke proteínov. Nízkotučné jedlá spoločne so zeleninou, ovocím a obilninami, na stole kráľovskej rodiny nikdy nesmú chýbať.

No a hoci sa o vplyve dostatočného pitia tekutín už toho popísalo, v rámci formovania postavy na neho nedá kráska dopustiť.

Denne vypije aspoň 2,5 litra čistej vody a dopraje si aj zelený čaj. Ten funguje skvele ako antioxidant a navyše znižuje chuť na jedlo, obzvlášť na sladké, ktorému Kate nevie mnohokrát odolať.

Preto, z času na čas, siahne po svojom malom tajnom triku. Ak vie, že ide na recepciu, kde by nevedela sladkým koláčikom odolať, dá si lyžičku octu predtým a výsledok je vraj zaručený. Absolútne to eliminuje vašu chuť na čokoľvek. Tak čo, inšpirovala vás Kate, svojimi trikmi? 

Prečítajte si: Rozhovor so známou slovenskou youtuberkou Peťuš: Priznať sa, že som bola znásilnená, bolo ťažké, no potrebné

 

- Najčítanejšie -