Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia provokatérka z rodiny Kardashianiek nie jej Kim: Mladšia sestra ju predbehla, jej Instagram poburuje ľudí

Zahraničné celebrity

Kylie Jenner je hviezdička, ktorú buď milujete, alebo nenávidíte. Nič medzi jednoducho nie je.

Okázalý luxus a dieťa ako imidž?

Reality hviezda Kylie Jenner v sláve rozhodne predbehla staršiu nevlastnú sestru Kim Kardashian. A nie len v tom. Vo veku 22 rokov je najmladšou miliardárkou a členkou rodiny, ktorá je mamičkou. A to už jej dcérka Stormi má dva roky. Kylie jednoducho vie vzbudiť okolo seba záujem viac, ako Kim. Ale robí to dobre? Na to sú dvojaké názory - niektorí ju považujú za marketingovú kráľovnú, iní za nevhodný príklad toho, čo je dnes únosné a aké "vzory" majú násťročné ženy a dievčatá. 

Áno, je pravda, že Kylie je skutočne podnikavé dievča. Veď predsa vybudovala beauty impérium, ktoré z nej urobilo miliardárku. Na druhej strane, nemôže tvrdiť, že začínala od podlahy - predsa len meno v biznise už mala a nejaké finančné zázemie tiež. Tak prečo ten humbuk okolo 22-ročnej hviezdy?

Prečítajte si: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Pretože si ho sama vyvoláva. Teda vlastne jej matka, ktorá je zároveň manažérkou celého klanu Kardashian-Jenner. Tá napríklad naplánovala v podstate celý priebeh tehotenstva mladej hviezdy. Najprv všetko ututlávali, potom sa hviezda s počtom followerov cez 170 milónov na celých 9 mesiacov odmlčala zo sociálnych sietí a to len preto, aby "vytrieskala" z tehotenstva, čo sa len dá. A vytrieskala. A to najlikeovanejšiu fotku, ktorú hneď po pôrode pridala. A opäť sa všade len písalo o Kylie a jej tajmnom tehotenstve, šikovný trik, nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Fanúšikov prestáva byť aj pochuti správanie a prezentovanie jej dcérky Stormi, z ktorej si urobila tak trochu živú bábiku. A v neposlednom rade netreba zabúdať ani na okázalý luxus, ktorým sa Kylie prezentuje. Áno, zarobila si na všetko sama, ale fotiť neustále svoje niekoľkomiliónové sídlo a predhadzovať ho fanúšikom ako miesto, kde bohužiaľ musí tráviť karanténu, už prestáva niektorých skutočne baviť.

Mohlo by vás zaujímať: Beauty triky trojnásobnej mamy Leny Perminovej: S ranným rituálom strávite vďaka jej tipom v kúpeľni max 10 minút

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Baviť prestáva aj imidž. Kylie je evidentne sama so sebou veľmi nespokojná, i keď sa prezentuje samozrejme inak. Naposledy nahnevala fanúšikov retušovanou fotkou, ktorú okamžite všetci prekukli a na Kylie sa zvalila vlna kritiky. Neskôr snímku vymazala a pridala nanovo, tentokrát bez dôkazu, ktorý ju usvedčí z toho, že si zväčšuje svoje pozadie, ktorým sa tak pyšne všade vystavuje...

No zdá sa, že ani majetok, miliardy na účte a slávne meno vám sebavedomie nezaručia. A milá Kylie by si mala vstúpiť do svedomia. Môže byť príkladom pre mladé dievčatá v tom, ako budovať biznis, no rozhodne nie v tom, ako vystupovať na verejnosti, čo poviete? 

Neprehliadnite: Zákony chudnutia sú podľa Gigi Hadid jasne definované: Ona sama z týchto troch vecí nikdy neupúšťa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

- Najčítanejšie -