Presunúť na hlavný obsah

Zákony chudnutia sú podľa Gigi Hadid jasne definované: Ona sama z týchto troch vecí nikdy neupúšťa

Zahraničné celebrity

Vyzerá neskutočne a jej telo je výsledkom toho, že sa o sebe príkladne stará. Na čo nedá táto kráska dopustiť?

Disciplína je základ úspechu

Módna ikona, influencerka, hviezda sociálnych sietí a jedna z najžiadanejších topmodeliek sveta má jednoznačne najlepšie telo v svetovom showbiznise. A po figúre ako  má Gigi, túži takmer každá z nás. Nám sa podarilo odhaliť, čomu za neho vďačí.

Chce to len dispciplínu a striktné pravidlá. Jedine vtedy to totiž prinesie požadované výsledky. A u krásky, ktorá sa čoskoro stane aj prvýkrát mamou, to veru funguje už aj v pokročilom štádiu tehotnenstva. To sa jej darilo totiž až do 5 mesiaca skrývať aj vďaka bezchybnej postavičke. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Prečítajte si: Brat slávnych modeliek Gigi a Belly Hadid za sestrami nezaostáva. O Anwara sa bijú módne značky, ale aj šoubiznisové krásky 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Mohlo by vás zaujímať: Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

Pravidlá, ktoré fungujú

Eliminuje cukor na minimum

Čo sa týka stravy veľmi podstatné je eliminovať príjem cukru úplne na minimum. Neje takmer nič, kde sa cukor nachádza. Dokonca ovocie si dopraje naozaj skôr sporadicky. Práve vďaka tomu sa jej svaly a vyrysovaná figúra darí udrživať aj keď si urobí pri cvičení krátku pauzu, alebo ho počas dovolenky zanedbáva. 

Zelenina ako alfa a omega

​Základom jej jedálnička je zelenina, ktorú si v podstate dopraje v akejkoľvek podobe. Sama však preferuje zdravý životný štýl, preto je verná jedlám pripravovaným na pare, či grile.

Len dvakrát do mesiaca si urobí vždy tzv. cheat day, kedy si dopraje na čo má chuť. Aj vtedy však skôr však inklinuje k slaným hriešnostiam ako ku koláčikom. 

Príklad denného jedálnička

  • Raňajky: brokolica na pare, s vajíčkovou omeletou
  • Obed: batáty na masle mrvkou, hráškom a zelenou fazuľkou
  • Večera: zeleninový šalát s tuniakom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Cvičenie, cvičenie, cvičenie

​Bez pohybu si Gigi svoj deň nedokáže predstaviť. Práve ním ráno začína a večer končí. V prípade krásneho tela, ho totiž potrebujete v istej miere o niečo viac. Vie totiž, ze základom úpechu je pravidelnosť.

Jej tréning pozostáva z kardia, boxovania, brušákov, bicyklovania a planku. No keďže aktuálne je v radostnom očakávaní, venuje sa prioritne už len behu a plávaniu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

- Najčítanejšie -