Presunúť na hlavný obsah

Beauty triky trojnásobnej mamy Leny Perminovej: S ranným rituálom strávite vďaka jej tipom v kúpeľni max 10 minút

Zahraničné celebrity

Nádherná a inšpiratívna. Presne taká je viacnásobná mama Lena Perminova. Nemyslite si, že v kúpeľni trávi hodiny, pri deťoch sa naučila rýchle rituály, ktoré sú pre pleť doslova božské.

Každá žena môže mať pleť bábiky 

Očarujúca modelka a módna ikona Lena Perminova patrí jednoznačne k najlepšie oblečeným ženám v svetovom showbiznise. Na prestížnych módnych prehliadkach, sedí vždy zásadne v prvom rade a dokonca si tyká s mnohými ikonickými návrhármi.  Táto sympatická, krehká blondínka žije svoj malý sen, život ako z rozprávky. A vyzerá ako bábika. Ako to robí a čo na ktoré skrášľovacie rituály nedá dopustiť? 

Pri troch deťoch sa sama počas dňa veľmi nezastaví, preto nedá dopustiť najmä na rýchle a a efektívne skrášľovacie rituály. Každé ráno začína s tým, že si na pleť nasie avokádovú masku s bielym jogurtom. Nechá ju pôsobiť tri minútky a následne si spraví kávový peeling. Použije hydratačný krém, podkladovú bázu a ide deťom pripraviť raňajky. Toto celé jej zaberie maximálne desať minút a má skvele pripravené pokožku na nanášanie make - upu

Avokádová maska podľa Leny:

 • avokádo
 • tri lyžice bieleho jogirtu
 • lyžička medu
 • lyžička olivového oleja

Vymiešate to tuhšej pasty a necháte pôsobiť 2-4 minúty. Expresné a skvelé na rozžiarenie pleti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 

Prečítajte si: Beauty triky známych Sloveniek: Gáboríková si týmto detailom zväčší pery, Skoncovej stačí jeden produkt 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Expresný nude make - up si zamilujete 

Pokiaľ si myslíte, že líčenie jej trvá hodiny, veľmi sa mýlite. Must have Leninej kozmetickej taštičky je jasne definovateľné.

Krycí make - up, korektor, kvalitné riasenka, lícenka, ceruzka a gél na obočie, telový rúž. Podľa nej je ideálne nanášať si korektor na T- zónu, no používa ho aj namiesto očných tieňov. Následne si štetcom urobí make - up, jemné líčka, použije riasenku, zvýrazní obočie, dokončí pery a vyráža. Toto celé zvládnete do pár minú a výsledok je dokonalý.  

7 "must have" beauty produktov Leny Perminovej:

 • korektor
 • make -up
 • lícenka
 • riasenka
 • gél na obočie
 • ceruzka na obočie
 • telový rúž

Nezabúdajte, že ak chcete aby vaša pleť počas dňa vyzerala stále sviežo, dobré je mať pri sebe vreckovky, ktoré sajú nadbytočný maz. Zároveň veľa pite. To je najlepšia kombinácia pre tváričku bábiky. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Janka Slačková o svojej fitness rutine: Ak chcete mať telo ako ona, nebude to zadarmo, toto všetko už vyskúšala 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

- Najčítanejšie -