Presunúť na hlavný obsah

Beauty triky známych Sloveniek: Gáboríková si týmto detailom zväčší pery, Skoncovej stačí jeden produkt

Slovenské celebrity

Každá žena má nejakú svoju beauty vychytávku, ktorú používa už dlhé roky a osvedčila sa jej najviac. Aké sú tie, na ktoré nedajú dopustiť známe tváre šoubiznisu?

Michaela Kocianová

Známa modelka agentúry Elite Bratislava Michaela Kocianová preferuje v bežnom živote skôr prirodzenejšie líčenie. Keďže vďaka práci modelky si teatrálnosti užije až až, veľmi často ju v "civile" vídať práve bez make-upu. Ale predsa len je jedna časť jej tváre, na ktorú nedá dopustiť. A to aj v tom prípade, že je nenalíčená. A tou je úprava obočia. Sympatická blondína ho má zakaždým tip-top. Očesané, prípadne dotónované ceruzkou. Práve táto časť tváre sa za posledné roky teší zo strany make-up artistov najväčšej pozornosti,, a tak Michaela nikdy nič neponecháva na náhodu. A nemali by ste ani vy. Veď stačí len kefa na obočie a trocha vazelíny na jeho zafixovanie a voilá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Veronika Vágnerová  

Veľkou doménou missky Veroniky Vágnerovej sú jej krásne mačacie oči. Ale aj ona si k výslednému efektu rada dopomáha. Bývalá kráľovná krásy sa takmer vždy pri líčení zameriava primárne na túto časť svojej tváre. Oči často orámuje čiernou ceruzkou, vďaka čomu dostane jej look dramatický a veľmi sexi vzhľad. A povedzme si rovno, ktorý muž by odolal práve takémuto pohľadu. Výhodou tohto líčenia je, že nemusíte venovať pozornosť ničomu inému. Nič viac netreba pridávať. 

Prečítajte si: Rozhovor s Betkou Saloňovou: Ľudia mi bezdôvodne písali, že ma nemajú radi a že som hnusná. Dnes ich ignorujem

Ivana Gáborík

Budúca mamička Ivana Gáborík si osvojila tiež jeden trik, na ktorý nedajú dopustiť svetoví make-up artisti. A určite si ho zamilujete aj vy. Reč je o optickom zväčšovaní pier pomocou perleťovej ceruzky na pery. Veľmi jednoduchý, ale efektívny trik okamžite pridá aj vašim perám objem. A ak ho skombinujete s čírym alebo telovým leskom na pery, dosiahnete rovnaký výsledok ako známa tanečnica. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor: Soňa Skoncová presne vie, čo urobí ako prvé, keď sa skončí situácia s koronavírusom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Soňa Skoncová

Dokázali by ste si tipnúť, čo patrí medzi najobľúbenejší beauty produkt moderátorky Soni Skoncovej? Ak patríte medzi jej followerov na sociálnych sieťach, určite to bude pre vás jednoduché. Soňa na prvý pohľad miluje rúže. Konkrétne matné odtiene. Práve toto je jej poznávacím znamením a potvrdzuje aj pravidlo, že ak máte správny rúž, nič viac v podstate nepotrebujete. A často sa toho drží aj táto bruneta. Občas je naozaj vystačí len rúž na pery. A je absolútne jedno, či siahnete po výraznom, alebo prirodzenom odtieni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Romana Škamlová

Inšpirovať sa môžete aj podnikateľkou Romanou Škamlovou. Tá veľmi rada sústreďuje pozornosť na tvár ako takú a do jej vychytáviek patrí tónovanie tváre pomocou bronzeru. Romana vie, kde ho naniesť tak, aby jej pleť pôsobila štíhlejšie, no rozžiarene zároveň. Vďaka tomuto triku sa potom nemusí zameriavať na ostatné časti tváre, naopak, make-up vedie prirodzenejším smerom. Ak teda chcete vyskúšať nejaký experiment, siahnite po púdrovom bronzeri a naneste si ho na lícne kosti, spánky, nos. 

Neprehliadnite: Nezameniteľný štýl Dary Rolins: Takto vyzerá popová diva v civile a na tomto stavia každý jeden look

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Romana Skamlova (@romanaskamlova),

- Najčítanejšie -