Presunúť na hlavný obsah

Tipy na lyžovačky známych Sloveniek: Andrea Verešová v Jasnej a ktoré miesta sú srdcovkou ďalších krások?

Slovenské celebrity

K zime jednoducho hory a lyžovačka patria. Na ktoré miesta, nedajú dopustiť známe krásky? Pozrite sa spolu s nami, kde to podľa nich stojí za to.

Andrea Verešová, Jasná

Obľúbená slovenská kráska, ktorá už roky žije s rodinou v susedných Čechách, patrí medzi vášnivé nadšenkyne lyžovania. A hoci sú s rodinou skôr verní českým horám, tento rok zahájili sezónu práve na Slovensku, v Jasnej. Zrejme uprednostili stálejšie podmienky, ktoré toto stredisko aktuálne ponúka, nakoľko tohtoročná zima je skutočne oveľa miernejšia ako sme zvyknutí.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Čo nikdy nesmie chýbať v kabelke známej influencerky Naty Kerny? 

Mária Zelinová, Jasná

Rovnakou voľbou bola lyžovačka v tejto destinácii aj pre moderátorku  a modelku Máriu Zelinovú. Tá je známa tým, že šport jej rozhodne nie je cudzí a roky je mu verná v akejkoľvek podobe. A lyžovanie rozhodne patrí medzi obľúbené zimné aktivity mnohých z nás. Ak teda máte radi istotu a kvalitu v podobe služieb, Jasná je dobrou voľbou. Najmä po hlavnej sviatočnej sezóne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majka Zelin (@mariazelinova),

Čo vám ponúka Jasná:

 • 41 zjazdoviek
 • 23 lanoviek, 10 vlekov
 • nádherné prostredie v pohorí Nízkch Tatier
 • milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DCsnow parku
 • večerné lyžovanie v lokalite Biela Púť
 • lyžiarska škola a škôlka

Karolína Chomisteková, Kubínska

Žena, korá sa radí jednoznačne medzi naše najkrajšie známe tváre, nedá na lyžovanie počas zimy dopustiť. Okrem toho, že je to pre Karolínu skvelá forma relaxu, je jej jasné, že robí aj niečo pre svoju figúru. A tú má naozaj dokonalú. Stretnúť ju môžete rovnako ako Katarínu Sagan na Kubínskej. Toto miesto má zrejme niečo do seba.

Katarína Sagan, Kubínska

Nádherná Katarína Sagan sa radí do kategórie žien, ktoré šport jednoducho milujú. Ak si však myslíte, že známa Slovenka je na lyžiach nejaké "B-éčko, veľmi sa mýlite. Tohtoročnú sezónu zahájila skialpinozmom a na ten treba skutočne dobrú kondičku. Tá známej kráske rozhodne nechýba, rovnako ako odhodlanie a odvaha. Zavítala na Kubínsku hoľu, ktorá je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou. Pokiaľ chcete zažiť naozaj nezabudnuteľnú lyžovačku na Orave, ktorá si získa vaše srdce, tu ste určite na správnej adrese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Sagan (@katarina_sagan),

Čo vám ponúka Kubínska hoľa: 

 • 14 km špičkovo upravených lyžiarskych tratí
 • 2 štvormiestne lanovky a 8 vlekov
 • rozprávkové výhľady
 • perfektný freeride
 • lyžiarska škola a škôlka

Pozrite si tiež: VIDEO: Nahliadli sme do kabelky Karolíny Chomistek: Čo si zakaždým berie so sebou?

Soňa Skoncová, Donovaly

Lyžovačka na Donovaloch je už akousi starou dobrou klasikou. My Slováci nedáme na toto miesto dopustiť. Aj napriek väčšiemu množstvu ľudí, ktoré sem každoročne zavíta. Donovaly totiž ponúkajú ideálny priestor pre páry, jednotlivcov aj rodiny s deťmi. Dobre to vie aj nádherná moderátorka, podnikateľka a modelka Soňa Skoncová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Čo vám ponúkajú Donovaly:

 • 15 vlekov a lanoviek
 • 19 zjazdoviek
 • ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo tráviť víkend so svojimi ratolesťami na horách, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku
 • bežecké trate
 • riders park
 • lyžiarska škola a škôlka

​​Eliška Chomisteková, Vysoké Tatry

Sestra Karolíny Chomistekovej, Eliška, svojimi outfitmi dobíja módny svet u nás aj v zahraničí. A inak to nie je ani počas zimnej sezóny a na svahu. Táto žena je chic jednoducho vždy. Zimu si užívala vo Vysokých Tatrách. Tam je záruka toho, že sneh chýbať nebude a užijete si lyžovačku so všetkým, čo k nej patrí.

 

Alena Pallová, Pezinská Baba

Prominentná lekárka, Alena Pallová si zimné radovánky vychutnávala v tej najlepšej spoločnosti. Chvíle so synom sú pre ňu nenahraditeľné a dvojica sa vybral kúsok od domu, na Pezinskú Babu. Skvelé je, že to má človek na skok od hlavného mesta a majú aj nočné lyžovanie. Takže po práci, je takýto relax určite perfektný.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena(@alenapallova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus