Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič Vrbovská ukázala synčekovi zimu ako z rozprávky: Sanel už má pol roka a robí jej takúto radosť

Slovenské celebrity

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská si momentálne užíva materskú dovolenku popri synovi Sanelovi. Najnovšie ho zobrala ukázať mu pravú zimu ako z rozprávky. Ktorú časť Slovenska si vybrali?

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Jasmina Alagič má za sebou úspešný rok. V osobnom živote sa jej darilo a práve prelom dekády jej zmenil život. Uprostred roka mala veľkolepú svadbu s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, ktorému pár mesiacov na to priviedla na svet vytúženého syna Sanela.

Prečítajte si tiež: Slovenky na svahu odštartovali sezónu 2020: Katarína Sagan s eleganciou zvláda skialp, Lucia Barmošová žiari

Sanel už má pol roka 

Jasmina sa snaží tráviť celý svoj čas so Sanelom a tak ako správna matka tešiť sa s ním z radostí, ktoré život prináša. Tie, ktoré už sú samy matkami vedia, že napríklad taký sneh dokáže s detskou náladou veľké divy. A keďže tento rok to so snehom nie je bohvieaká výhra, musí sa za ním cestovať. Jasmina zobrala svoju lásku na Donovaly a užívala si rodinné chvíle plné obyčajnej radosti.

Z malého Sanela sa stáva postupne veľký fešák, o čom svedčia aj ich dokonale zladené outfity počas sánkovačky. Musíme povedať, že Jasmina presne vie, ako na to a aj preto sa rad jej obdivovateliek neustále zväčšuje. Sanel má už pol roka a v takejto modrej bunde bol pred zimou dostatočne chránený. Všimnite si kožušinu na kapucni, tá nielenže zahreje, ale z malej detskej tváričky vykúzli doslova roztomilý pohľad.

Mamička, ktorá nezabúda ani na seba

Jasmina sa priznala, že Sanela už nedojčí. Nie preto, že by nechcela, ale preto, že mliekarničky zavreli skôr. Páči sa nám, že táto známa kráska sa s ľahkosťou venuje témam, ktoré sú pre niekoho tabu a snaží sa brať život skutočne s nadhľadom. Obzvlášť „kategória mamičky“ dokáže byť niekedy poriadne zlá a preto si treba brať príklad z toho, ako sa správať. Najdôležitejšie pritom je, nechať každého žiť podľa seba.

Mohlo by vás zaujímať: Svadby aj deti: Tieto známe Slovenky čaká skutočne prelomový rok

Jasmina nezabúda ani na seba a po pol roku od narodenia Sanela cíti potrebu starať sa viac o svoje telo. Je tak skvelou motiváciou v tom, že aj keď žena porodí a stane sa matkou, nezabúda ani na seba. Netreba to samozrejme hrotiť od začiatku, každý má svoje tempo. Dôležité je cítiť sa vo svojom tele dobre.

Láska a pozornosť k mužovi nesmie ísť pri dieťati do úzadia

A vie to aj Jasmina. Patrikovi začiatkom roka vyznala lásku a pri príležitosti jeho narodenín zverejnila skutočne romantický záber. Je dôležité po tom, čo do života vstúpi dieťa, zachovať pozornosť a lásku aj k svojmu mužovi. Ten je to predsa pre nás vždy a potrebuje to takisto cítiť. Za toto gesto má Jasmina u nás veľké plus, nehovoriac o tej nádhernej atmosfére, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus