Presunúť na hlavný obsah

Z Twiinsky Daniely Nízlovej je už hrdá mama: Známemu futbalistovi porodila dcérku a aké jej dali meno?

Slovenské celebrity

Speváčka Daniela Nízlová sa už stala hrdou mamou. Ako prežíva toto nové životné obdobie?

Tešia sa z malej princeznej

Tak táto dvojica vhupla do vážneho vzťahu naozaj pomerne rýchlo. No o to krajšie obdobie aktuálne prežívajú. Len pár mesiacov po tom, ako sa verejnosť dozvedela, že tvoria pár, prekvapili fanúšikov opäť. Krásna Daniela Nízlová sa totiž na istý čas rozlúčila so speváckou kariérou kvôli tomu aby sa mohla venovať mamičkovským povinnostiam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Hoci Daniela po celý čas plánovala rodiť v Španielsku, napokon sa rozhodla pre rodné Slovensko. Keďže jej polovička, kvôli prestupu do Neapola nemohola byť pri narodení dcérky, zvolila možnosť zostať radšej v blízkosti svojej rodiny a sestry, ktorá je jej dôverníčkou. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Sexi  speváčka zo známeho sesterského dua Twiins a jej partner futbalista Stanislav Lobotka sa tak dnes už tešia z malej dcérky. O tom, že nádherná princezná, Linda Lobotková prišla na svet, informoval prostredníctvom sociálnej siete ako prvý, práve futbalista. Ten na svojom instagramovom konte zverejnil fotku rozkošného dievčatka. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

 

Štýlová a chic izbička pre princeznú podľa najnovších trendov

Dcérka dostala krásne meno Linda kvôli tomu, aby bolo ľahko vysloviteľné v zahraničí, kde pôsobí Stanislav, ale aj doma na Slovensku. Dvojica totiž bude žiť zatiaľ v oboch krajinách. Rovnako ako doma na Slovensku aj v Španielsku má zariadenú Linda izbičku a jej rodičom veľmi záleží na tom, aby malej nič nechýbalo. 

”Priznám sa, že je celkom náročné zariaďovať 2 domácnosti pre našu malú bábiku. Jedna v Španielsku, druhá na Slovensku. A uvedomila som si, že keď prídem k našim, pribudla nám prechodná domácnosť č.3.”

Dievčatko bude mať naozaj veľmi štýlovú a chic detskú izbu, zariadenú podľa najnovších trendov. Nechýba ani postieľka, ktorú milujú aj hviezdy svetového showbiznisu. Je okrúhla a nie klasicky hranatá ako sme zvyknutí. A má to svoj význam. Oválny dizajn totiž poskytuje bezpečné a pohodlné prostredie pre bábätko a vytvára známe a upokojujúce prostredie, v ktorom môže drobček tráviť čas.

Daniela však myslela aj na detaily a všetko perfektne zladila. Od ochranného hniezda do postieľky, vankúšikov, tzv. "mojkáčikov", či hračiek. Vidieť, že vkus má naozaj výborný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

"A poviem Vám, tažké rozhodovanie to bolo, lebo chcela by som asi všetko. Ja sa v tom proste vyžívam a som schopná stráviť hodiny vyberaním vecí, ale to asi ako každá žena. "

Izbičku Lindy bude zdobiť aj hojdačka, ktorá je aktuálne medzi maminami veľkým hitom. Závesná kolíska a hojdačka v jednom je niečo, čo deti vraj milujú. Nakoľko je im veľmi dobre známy hojdací pohyb, lebo im pripomína pohyby, keď ešte boli v maternici, mimoriadne sa im páči. Navyše sa hovorí, že je to skvelým pomocníkom pri ťažkostiach spojených s kolikami a pri prerezávaní sa prvých zúbkov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Sama speváčka je mimoriadne skromná, empatická, láskavá, milá, pracovitá a ambiciózna. A presne vďaka dobrej výchove, ktorú ona ako malá dostala, je zrejmé, že v danom duchu budú vychovávať aj Lindu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

- Najčítanejšie -