Presunúť na hlavný obsah

Prečo všetci tak milujú Jasminu Vrbovskú Alagič? Tieto vlastnosti z nej robia miláčika bežných žien

Slovenské celebrity

Je krásna a prirodzená. Na nič sa nehrá, všetko povie priamo. Jasmina si získala sympatie práve kvôli nespútanej povahe.

Šťastný rok

Jasmina Vrbovská Alagič mala uplynulých 12 mesiacov skutočne čarovných. Stihla rozprávkovú svadbu i porodiť vytúženého synčeka Sanela. A i napriek tomu, že bulvár a zvedavcov má neustále za chrbtom, veľkú hlavu si z toho nerobí. Naopak, stále zostáva presne taká, aká bola v čase, keď v mediálnom svete len začínala.

Prečítajte si: Twiinska Daniela Nízlová sa v roku 2020 stane mamou: Prezradila meno dcérky a ukázala detskú izbičku

Úprimná, bláznivá a sama sebou. Jasmina Alagič prerazila síce vďaka súťaži krásy, no práve tieto vlastnosti sa postarali o to, že jej popularita rástla z mesiaca na mesiac a to i v čase, kedy s Rytmusom ešte netvorili pár. Známa moderátorka nemá problém povedať priamo čo si myslí, a jej Instagram je plný úprimných a bežných fotografií. Rada sa tiež podeli o fotky zo súrkomnia, ktoré tiež dokazujú, že je len bežnou ženou, ktorá chce jediné - šťastnú a milujúcu rodinu. 

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca priateľka Mareka Fašianga: Čo má krásna Tereza, čo iné ženy len tak často nemajú?

Tieto priority si na Jasmine vážia aj jej fanúškovia, ktorí každým dňom pribúdajú. A aj napriek tomu, že je jednou z nasledovanejších celebrít na sociálnych sieťach, jej prístup a hodnoty sa nezmenili. A to jej pridáva plusové body v očiach verejnosti. 

Neprehliadnite: Katarína Sagan na prechádzke s kočíkom: Marlon nedávno oslávil 2 roky, takúto radosť jej robí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus