Presunúť na hlavný obsah

Twiinska Daniela Nízlová sa v roku 2020 stane mamou: Prezradila meno dcérky a ukázala detskú izbičku

Slovenské celebrity

Sexi speváčka z dua Twiins, Daniela Nízlová je v radostnom očakávaní. Spolu s priateľom, futbalistom Stanislavom Lobotkom čakajú dievčatko. Ako sa na príchod dcérky pripravujú a čo je pre nich pri výchove prioritou?

Známa a obľúbená speváčka zo sesterského dua Twiins, Daniela a slovenský futbalista pôsobiaci v Španielsku, Stanislav Lobotka, vhupli do vážneho vzťahu pomerne rýchlo. No o to čarovnejšie obdobie aktuálne prežívajú. Len pár mesiacov po tom, ako sa verejnosť dozvedela, že tvoria pár, prekvapila sympatická dvojica fanúšikov opäť. Krásna Daniela sa totiž na istý čas rozlúčila so speváckou kariérou. Chystá sa totiž na najkrajšiu úlohu v živote ženy - stane sa mamou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Čítajte tiež: VIDEO: Fero Mikloško a fashion show Casino: Zuzana Kanisová sa zaradila medzi esá, hviezdila aj Emma Drobná  

Daniela patrí nepochybne medzi najkrajšie ženy v našom showbiznise a treba uznať, že tehotenstvo jej mimoriadne pristane. Vytúženej dcérky, ktorá dostane meno Linda, čo v Španielčine v preklade znamená "krásna", v nemčine "mierna, jemná”, sa nevedia obaja dočkať. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

  

Dvojica je vrámci príprav pre svoje dievčatko veľmi svedomitá a dokonca už má ich dcérka aj zariadenú izbičku. A to hneď v niekoľkých domácnostiach. ”Priznám sa, že je celkom náročné zariaďovať 2 domácnosti pre našu malú bábiku. Jedna v Španielsku, druhá na Slovensku. A uvedomila som si, že keď prídem k našim, pribudla nám prechodná domácnosť č.3,” napísala na svojej sociálnej sieti. Napriek tomu vidieť, že malá Linda bude mať hotové kráľovstvo. Speváčka si na výbere vecí pre dcérku, necháva záležeť a má skvelý vkus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Neprehliadnite: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami  

Daniela je veľmi skromná, milá, nežná, no zároveň pracovitá a ambiciózna. Preto je zrejmé, že v tomto duchu bude vychovávať aj svoje dievčatko. My dvojici držíme palce, nech všetko dobre dopadne!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

- Najčítanejšie -