Presunúť na hlavný obsah

Obľúbená Twiinska Daniela bude čoskoro mamou: Čo myslíte, nosí speváčka pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka?

Slovenské celebrity

Sympatická speváčka, ktorá sa so svojou sestrou preslávila v due Twiins, sa čoskoro zhostí ten najkrajšej úlohy. Stane sa mamou. A na príchod dieťatka sa už s priateľom poctivo pripravujú.

Majú skvelý vzťah

Aj napriek tomu, že mnohí považujú vzťah obľúbenej Daniely Nízlovej z dua Twiins, s futbalistom  Stanislavom Lobotkom za veľmi rýchly, nie je to celkom pravda. Áno, odkedy oficiálne oznámili, že tvoria pár, neubehlo ešte veľa času a už sa tešia z drobčeka, ktorého nosí Daniela pod srdcom. No dvojica sa už poznala predtým a boli kamarátmi. Krásna brunetka a známy športovec sú teda jasným dôkazom, že od priateľstva je len krôčik k láske. Navyše takéto vzťahy sú aj podľa odborníkov oveľa pevnejšie, lebo máte na čom stavať. Zväčša už veľmi dobre poznáte toho druhého a viete, čo môžete očakávať. A to je v akomkoľvek zväzku veľkým prínosom. Dvojica si veľmi dobre rozumie, majú rovanký pohľad na život a zdá sa, že sú jeden pre druhého stvorený.

Neprehliadnite: Na ruke najkrajšej Slovenky Lujzy Strakovej žiari zásnubný prsteň: S budúcim manželom prekonali aj vzťah na diaľku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

 

Pozrite si tiež: VIDEO: Modeling vymenila za spev. Z čoho má najväčšiu trému Sasha Gachulincová v šou Tvoja tvár znie povedome?

Chlapček alebo dievčatko?

Daniela by sa mala stať mamou začiatkom nového roka. To, že je však už v druhom trimestri, by veru tipoval málokto. Jej postavička je naozaj perfektná a bruško jej ”vykuklo” len nedávno. Aj vďaka tomu sa im darilo užívať si sladké tajomstvo len v kruhu svojich najbližších. To či, sa im narodí chlapček alebo dievčatko prezradila zrejme sama Daniela. ”Včera sme si zatancovali ako správne baby a zase je čas zbaliť sa a ísť,” napísala na svojej sociálnej sieti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Na úlohu mamy sa krásna brunetka pripravuje veľmi svedomito a vidieť, že dieťatka sa nevedia so Stanislavom dočkať. Kariéru speváčky totiž na istý čas odložila a odišla za svojou láskou do Španielska. Práve tam futbalista aktuálne pôsobí.  

Prečítajte si: Dostali sme sa im pod kožu. Toto sú najlepšie kožené outfity známych Sloveniek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

 

Čo myslíte, nosí Daniela pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka?

spolu hlasovalo 152 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus