Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie vianočné výzdoby 2019: Jasmina Alagič Vrbovská v náručí s malým Sanelom a ďalšie krásky, ktoré zaujali

Slovenské celebrity

Nádherná sviatočná výzdoba jednoducho k Vianociam patrí. Pozrite sa spolu s nami, ako to vyzerá doma u našich známych Sloveniek. Čím dodávajú svojmu domovu pravú atmosféru Vianoc?

Jasmína Vrbovská

Vianoce sú azda pre každého z nás vždy výnimočné. Všetci si tieto dni nejako idealizujeme a chceme ich prežiť čo najkrajšie a v kruhu svojich najbližších. Rovnako to má nastavené aj známa kráska Jasmína Vrbovská. Podnikateľka, moderátorka, manželka známeho rapera a v neposlednom rade mama, je známa tým, že toto čarovné obdobie miluje. A vidieť, že s výzdobou sa naozaj vyhrala.  Navyše ako vždy, sama žiari. Krása!

Lucia Sládečková

Sympatická a obľúbená make - up artistka, Lucia Sládečková má Vianoce ešte o niečo radšej, odkedy sa stala mamou. Zdobenie stromčeka si vychutnáva v spoločnosti dcérky a z domova majú dievčatá naozaj kúzelné miesto. Známa mama chce pre dcérku to najlepšie a snaží sa jej vytvoriť skutočne rozprávkové Vianoce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

Čítajte tiež: VIDEO: Fero Mikloško a fashion show Casino: Zuzana Kanisová sa zaradila medzi esá, hviezdila aj Emma Drobná

Katarína Jakeš

Prvé Vianoce v trojici si tento rok užije aj nádherná Katarína Jakeš. A vidieť, že z výzdobou sa naozaj pohrala. Ich obývačku zdobí nádherný stromček v prírodných tónoch a Katarína si nechala záležať aj na samotných doplnkoch. Dobre vie, že práve tie vytvárajú perfektný celok. 

Ľubica Šimiaková

Sympatická bývalá modelka, cukrárka Ľubica Šimiaková prežíva aktuálne jedno z najkrajších období. Vydala sa a spolu s manželom vychovávajú rozkošného syna Martinka. Mimo toho, je pre sympatickú plavovlásku, toto obdobie naozaj veľmi výnimočné. O Ľubici všetci jej priatelia vedia, že Vianoce absolútne zbožňuje. Byt zdobí naozaj veľmi skoro a rovnako aj stromček mala rodinka už začiatkom decembra. No a tento rok sa dala dokonca kráska aj na dekorovanie vianočných vencov. A musíme uznať, že jej to naozaj ide!

Ivana Gáborík

Jedna z našich najobľúbenejších tvárí showbiznisu, nežná, skromná a krásna Ivana Gáborík, má naozaj výborný vkus. A rovnako ako sa vyzná v móde, jej to ide aj v dekorovaní interiéru. Ivana má  veľký cit pre detaily a domov Gáboríkovcov tak skutošne žiari. Nádherné!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Neprehliadnite: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Monika Sakmanová

Sympatická tanečníčka Monika Sakmanová dostala minulý rok tesne po Vianociach ten najkrajší darček. Stala sa mamou. A tie tohtoročné, si užije aj v prítomnosti ich rozkošného malého chlapčeka. Výzdobu majú doma v duchu klasiky a tradícií a nám sa tento štýl veľmi páči. Čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Sakmanova (@monysakman),

- Najčítanejšie -