Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie tehotenské outfity Ivany Gáborík: Takto sa zmenil jej šatník, odkedy je tehuľkou

Slovenské celebrity

Ivana Gáborík patrí jednoznačne medzi najkrajšie ženy nášho showbiznisu. A odkedy je tehuľkou je ešte krajšia. Tehotenská móda môže byť aj trendy a chic. Nechajte sa inšpirovať jej pôvabnými kombináciami.

Minimalistické a elegantné 

Čoskoro hrdá mamička, tanečníčka, podnikateľka a manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana Gáborík je známa tým, že módne trendy miluje. Kráska žiari v čomkoľvek sa objaví. Dokonca odkedy je v očakávaní, ešte viac. Je teda jasným dôkazom toho, že aj tehotná žena môže byť nádherná a sexi zároveň. 

Aktuálne preferuje jednoduché strihy. “Asi najviac momentálne nosím naše šaty z Kattiva, ktoré sú veľmi pohodlné a cítim sa v nich dobreĎalej klasické tehotenské legíny a tričko. Nič špeciálne v dnešnej karanténe ani netrebaMôj najobľúbenejší outfit sú však momentálne jednoznačne šaty. Skvelé je, že ich vždy viete aj veľmi vkusne kombinovať a ozvláštniť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

Neprehliadnite: Víťazom súťaže filmových tvorcov na Fashion Film Festivale ASVOFF Bratislava sa stal Jakub Gulyás

Ležérnosť s puncom výnimočnosti 

Ak patríte k ženám, ktoré k šatám práve neinklinujú, veľmi trendy je aj ležérny look. Sympatická plavovláska preferuje kombináciu pastelových a zemitých odtieňov, ktorá je nežná a nevtieravá zároveň. A azda nikdy nevyjde z módy

“White +beige combo! Túto farebnú kombináciu zbožňujem.” Práve pri jej tehotenských outfitoch sa objavuje skutočne veľmi často. Treba uznať že je to skvelá voľba a očarujúcej Ivane mimoriadne pristane. 

Skvelé je vtedy niečím drobným nenápadne upútať a zvýrazniť tak výnimočnosť outfitu. Výbornou voľbou sú tenisky s mašličkami ako zvolila známa kráska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

Prečítajte si: Daniela Peštová očarila v kampani Victoria's Secret: S jej super postavou nemá konkurenciu ani u mladších

Športové no mimoriadne chic zároveň 

Ak sa radíte k milovníčkam športového looku, tento štýl vám aj v tehotenstve ponúka tisíce možností. Navyše je nielen mimoriadne pohodlný, ale stáva sa aktuálne veľkým hitom. Siahnite po teniskách a mikine a neváhajte si k nim vziať napríklad teddy kabát.

Prípadne aj sveter a chino nohavice, či tepláky môžu byť mimoriadne chic. Nás však aj v tomto prípade, dostali zemité odtiene, ktoré spolu vytvárajú nádherný súlad.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -