Presunúť na hlavný obsah

Známe tehuľky toto obdobie veľmi intenzívne prežívajú: Ako vnímajú všetko, čo sa okolo nás deje?

Slovenské celebrity

Aj známe tehuľky sa k situácii ohľadom koronavírusu postavili naozaj zodpovedne a idú príkladom pre všetkých. Ako toto nie príliš ideálne obdobie však prežívajú?

Ivana Gáborík 

Aktuálne celým svetom hýbe otázka koronavírusuktorý nás prinútil vystúpiť tak trochu zo svojej komfortnej zóny, zmeniť zaužívané pravidlá a akosi aj spomaliť. A hoci atmosféra vonku nie je práve najveselšia, známe kráskyktoré sú v radostnom očakávaní sa snažia vidieť celú situáciu v pozitívnom svetle. Naozaj optimizmus je niečo, čo by nám v tieto dni rozhodne nemalo chýbať - hoci to nie je najľahšie"Verím, že ak sa všetci budeme správať zodpovedne a nebudeme zatajovať skutočnosť, že sme boli v zahraničí a neohrozíme ľudí naokolo, tak sa čoskoro budeme môcť pohybovať voľne a bez rúšok ako na tejto foto ( nie je aktuálna, pre tých čo chcú mať blbé poznámky)Je to len na nás."

Sama priznáva že všetko je o uhle pohľadu a v zásade sa jej život až tak veľmi nezmenil. Vždy je dobré vidieť vo veciach to lepšie. To musíme uznať. "Musím vám povedať, že odkedy je karanténa, tak môj život sa veľmi nezmenil. Z domu som robila aj predtým, aj pravidelne varila, cvičila som doma a na prechádzky chodila do lesa. Jasné, pár nových obmedzení nastalo, ale nepociťujem zásadnú zmenu. Len zisťujem aký domased sa zo mňa stal” vyjadrila sa nádherná Ivana na svojej sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

Mária Čírová 

Toto obdobie je zdá sa naozaj tým, kedy hoci nedobrovoľne, no predsa musíme trochu spomaliť a začať o niečo viac vnímať svet okolo nás, a začať sa tešiť z maličkostí. Práve na to viacerí, v tejto hektickej dobe nejako zabúdame. Krásne to vystihla budúca trojmama, speváčka Mária Čírová ."Nedávno sme si s Maroškom pozreli 5 dielny seriál Černobyl... kto videl, pochopí… Pre mňa to bolo neskutočne silné a emotívne. Možno niečo podobné prežívame aj teraz, tieto dni či týždne.. A nevieme ako dlho to bude trvať… Ale obrovská výhoda oproti situacii 1986 je, že môžeme aspoň bez obáv dýchať čistý vzduch a vystaviť svoju tvár slniecku. Tak si aspoň vrámci možností užívajme, čo sa dá…"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

 

Dominika Cibulková 

Naša najúspešnejšia tenistka sa tiež v najbližšom období stane mamouSama vieže aktuálne je naozaj najdôležitejšie chrániť seba a svoje okolie. Obzvlášť v období, keď nosíte malého človiečika pod srdcom. Jej odkaz pre všetkých je jasný. ”Stay safe & stay home. Naše zodpovedné venčenie a šup domov.” Tak sa ho skúste držať aj vy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Pohľad odborníka - patria tehotné ženy do rizikovej kategórie?

"Pre tehotné mám dobrú správu - nezistil sa výrazne horší priebeh infekcie u tehotných a nie je vplyv na potraty a vrodené chyby plodov. Mierne je zvýšené riziko predčasného pôrodu a horšia adaptácia novorodencov po pôrode v akútnej fáze infekcie" - vysvetľuje  MUDr. Jozef Záhumenský prednosta gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a Univerzitnej nemocnice. 

- Najčítanejšie -