Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Známe Slovenky v kuchyni: Ktoré jedlá sú ich slabosťou a akú kuchyňu preferujú?

Slovenské celebrity

Sú známe, krásne, majú skvelú figúru, no zároveň v jedle patria medzi skutočné pôžitkárky. Pozrite sa, ktoré jedlá sú slabosťou našich známych krások!

VIDEO: Pozrite sa ako si s varením poradila krásna Dominika Ngo Ducová 

 

Ivana Gáborík

Krásna tanečníčka, podnikateľka a budúca mama, Ivana Gáborík prežíva momentálne najkrajšie obdobie. A absolútne žiari. No nie je to len tým, že je v radostnom očakávaní. Kráska vždy vyzerala perfektne. Vďačí za to určite nielen génom, ale aj svojmu zdravému životnému štýlu. Ivana miluje pohyb a varenie. 

Značnú časť jedál si pripravuje doma a veľmi ju to baví. Jej jedálniček sa skladá hlavne z ovocia a zeleniny, no z času na čas aj ona zhreší nejakou maličkosťou. Je však verná lokálnym potravinám a preferuje sezónnosť. Napríklad na raňajky nedá dopustiť na doma pripravované smoothie misky. Jej obľúbenou je kombinácia banánu, proteínu, madľového masla a mlieka. Navrch si dáva čerstvé ovocie. Ivana má rada jednoduché jedlá, ktoré zasýtia na dlhší čas, no zároveň vás veľmi nezaťažia. Skúste jej obľúbený rýchly obed, ktorého základom je zelenina a pohánka. Rýchle a efektívne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Budúca mamička Ivana Gáborík nám dovolila nahliadnuť do kabelky: Toto musí mať vždy so sebou

Miriam Kalisová 

Moderátorka Miriam Kalisová je známa tým, že varenie zbožňuje. Mnohokrát jej v kuchyni pomáha aj rozkošná dcérka Mia, ktorú to s maminou veľmi baví. Miriam rada skúša nové veci, vymýšľa recepty a snaží sa stravovať zdravo.

Tak aby jedlo poskytlo človeku nielen pôžitok, ale aj akúsi pridanú hodnotu. ”Zo starých tučných tradičných receptov sa dá razom vykúzliť jedlo, z ktorého budeme mať nielen plné bruchá, ale telo sa nám aj poďakuje.” A treba uznať, že Miriam sa to aj darí. Vyzerá úžasne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Katarína Jakeš

Známa tanečníka Katarína Jakeš tiež veľmi rada varí. A po narodení dcérky si dáva ešte väčší pozor na to, čo má na tanieri. Je pre ňu veľmi dôležitá čerstvosť potravín a zaujíma ju prirodzene aj ich pôvod. Preferuje jednoduché jedlá, ryby, šaláty, polievky.

Jej srdcovkou je napríklad v tomto chrípkovom období domáca Pho polievka. ”V tomto chrípkovom období je to to najlepšie čo môžete pre seba spraviť, či ste v zdraví alebo v chorobe. Pho je vlastne vietnamská verzia vývaru, vývar z mäsa a kostí tvorí základ tohto pokrmu spolu s ryžovými rezancami a vybraným koreninami. Preto ak máte zvyšný vývar z nedeľného obeda, neváhajte ani sekundu a urobte si túto exotickú verziu!⁣” No a potom nezabudnite aj na nejakú sladkú bodku na záver. Katarína úžasne pečie a jej koláčiky sú famózne.

Pozrite si tiež: VIDEO: Nahliadli sme do kabelky Karolíny Chomistek: Čo si zakaždým berie so sebou?

Dominika Ngo Ducová  

Modelka a moderátorka Fashion TV Dominika Ngo Ducová má rada exotické jedlá, no nepohrdne ani našou klasikou. Jej bezprostredný prístup k životu a nespútaná energia sa prejavuje rozhodne aj v kuchyni. Vtipná príprava ázijskej polievky Tom Yum vás nielen inšpiruje pri varení, ale určite aj pobaví. "Čo ma potešilo najviac, bol fakt, že sme varili z potravín v biokvalite.”

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová opäť aj tento rok hľadá novú tvár Face of Fashion TV. Najnovšia séria sa bude točiť už čoskoro a samotná riaditeľka, má už vybraných 40 Češiek, 30 Sloveniek. A vieme, že má v hľadáčiku jednu známu českú influencerku a jednu slovenskú Miss.

- Najčítanejšie -