Presunúť na hlavný obsah

Dajte sa v priebehu mesiaca do top formy: Skúste cviky, ktoré pomohli aj bývalým finalistkám z Face of Fashion TV

Slovenské celebrity

Leto sa nezadržateľne blíži a ak chcete byť v top forme, treba pre to aj niečo začať robiť. Nechajte sa inšpirovať cvikmi našich známych tvárí zo showbiznisu.

Hádam každá žena túži po perfektnej figúre a najmä pred tzv. plavkovou sezónou máme ideálny priestor na to, aby sme sa k vytúženým krivkám dopracovali. Hoci známe krásky zo slovenského a českého showbiznisu, si tieto cviky skúsili vrámci súťažnej challange disciplíny, vy to môžete aplikovať v ľahšej verzii bez stresu. Pozrite sa, čo naozaj funguje a ktoré cviky sú výborné na tvarovanie tela. 

Prečítajte si: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Hod loptou

Hod loptou na terč, alebo inak nazývaný wall ball je kombinácia drepu oproti stene, z ktorého prechádzate do hodu medicinbalu na terč. Precvičí stehná a plecia, buduje kondíciu a zlepšuje presnosť.

Gymnastika

Gymnastika je vrámci cvičenia naozaj výbornou voľbou. Počas jednej hodiny sa systematicky precvičí celé telo súborom cvikov, ktoré podporujú správne držanie, rozvoj kondície a samozrejme podporia proces chudnutia.

”Najviac ma bavila gymnastika, keďže mám k tomu dosť blízko,” prezradila Michaela Šimoničová. ”Trošičku som sa obávala, môj gymnastický výkon bol amatérsky, ale bola to sranda, takže ja som si to užila a myslí, že to dopadlo v pohode”, pridáva sa Janka Golianová. 

Trampolíny

Skákanie na trampolíne je naozaj skvelé cvičenie. Nielenže sa spotíte, spálite množstvo kalórií, tvarujete si celé telo, ale je mimoriadne účinné aj pre lymfatický systém. Vždy keď skočíte na trampolíne hore a dolu, otvoria sa a následne zatvoria všetky sféry v lymfatickom systéme. Ako viete, je to systém, ktorý nás zbavuje toxínov, takže vďaka tomu sa cítime ľahšie. Pomocou jumpingu posilňujete svaly, o ktorých ste si mysleli, že ich ani nemáte. Striedajú sa totiž rýchle a pomalé skoky, rôzne opakovania cvikov, pričom veľmi intenzívne posilňujete brušné svaly, svaly na nohách a zadok.

"Bolo to v posilňovni, ja som tam ako doma, takže aspoň niečo plusového. Nakoniec to nebolo tak ťažké ako to vyzeralo, ale samozrejme náročné to bolo,” dodáva Nikol Švantnerová.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová opäť hľadá novú tvár Face of Fashion TV. Najnovšia séria sa bude točiť už tento rok a samotná riaditeľka, má už vybraných 40 Češiek, 30 Sloveniek. Dokonca má v hľadáčiku jednu známu českú influencerku a jednu slovenskú Miss, ktorú chce osloviť priamo. 

VIDEO: Skúste akčné cviky, ktoré si vyskúšali aj bývalé finalistky Face of fashion TV 

 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus