Presunúť na hlavný obsah

V civile a v spoločnosti trochu inak: Týchto ľudí potrebujú k dokonalosti Banášová, Cibulková aj Dara Rolins

Slovenské celebrity

Za každých okolností vedia tieto známe tváre pôsobiť dokonalo. No nie vlastnou zásluhou, ale majú okolo seba tých, ktorým za tie roky dôverujú najviac.

Adéla Banášová aj Emma Drobná

Čo spája známu moderátorku Adélu Banášovú s rovnako známou speváčkou Emmou Drobnou? Na prvý pohľad asi nič. Ale ak by ste sa zadívali dlhšie, postrehli by ste to. Obe veľmi rady využívajú služby profesionálnej štylistky Zuzany Kanisovej. Adéla predovšetkým na spoločenské akcie, ale rovnako tak i na televízne projekty, ktorých je práve Zuzana často súčasťou. Jej vycibrenú vkus a talent rada využíva aj Emma Drobná.

Prečítajte si: Jarná nádielka štýlových lookov: Chomisteková v top kúsku sezóny, tehotná Cibulková aj Gáborík majú niečo spoločné

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Dara Rolins

Svoj tím má aj speváčka Dara Rolins. Tá sa roky spolieha na dve ženy zo svojho okolia. Samozrejme, ak je nutné, zverí sa aj iným, ale práve na projekty, osobné či pracovné, veľmi rada osloví českú make-up artistku Margit Skřenkovú, ktorá je jej dlhoročnou priateľkou. Rovnakou priateľkou je pre ňu aj známa fotografka Petra Ficová, ktorá stojí za mnohými krásnymi fotkami populárnej umelkyne. 

Mohlo by vás zaujímať: Hodiny v posilňovni? To vôbec! Tajomstvo dokonalej postavy Dary Rolins je úplne iné

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Dominika Navara Cibulková

Služby štylistu a osobného nákupcu ocení bývalá športovkyňa Dominika Navara Cibulková. Hlavne teraz, počas tehotenstva jej asi bodne viac, ak jej štýlové kúsky do šatníka zadováži profesionál. Tým je jej priateľ Andrej Kusalík. On stojí aj za jej mnohými lookmi z posledných rokov, ktoré sme na Dominike mohli vidieť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa andrejkusalik (@andrejkusalik),

Michaela Kocianová

Modelka Michaela Kocianová sa tiež opakovane vracia k jednému človeku. Teda pokiaľ ide o jej make-up či líčenie. Je ním Patrk Suši Veselý, ktorého okrem Michaely vyhľadáva množstvo ďalších známych osobností ako Ivana Gáborík, Barbora Franeková či Veronika Ostrihoňová. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrik Suši Veselý (@patriksusivesely),

Monika Bagárová

Aj krásna a telentovaná speváčka Monika Bagárová má niekoho, komu sa vždy rada ochotne zverí do rúk, teda vlastne ho vyhľadáva najčastejšie. Je ňou už spomínaná make-up artistka Margit Skřenková. I v tomto prípade ich spája aj priateľstvo, no zároveň aj spoločné projekty. 

Neprehliadnite: VIDEO: SuperStar 2020: Emma Drobná v top forme, Jasmina Alagič ako princezná a Monika Bagárová ukázala bruško

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -