Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Mária Čírová už bruško neskryje: Prezradíme vám, kde sa stará o svoju krásu a zovňajšok

Slovenské celebrity

Speváčka Mária Čírová sa stala novou tvárou luxusného spa. Mária pod srdcom nosí tretie bábätko a žiari na všetky strany. Aké ďalšie novinky predstavili majiteľky tohto spa?

Len pred pár dňami prebehlo v priestoroch IEM SPA na Dvořákovom nábreží matiné spojené s predstavením novej tváre pre rok 2020.

Novou tvárou sa stala Mária Čírová, ktorá tak vystriedala topmodelku Danielu Peštovú. Fotografie oboch týchto nádherných dám zvečnil jeden z najúspešnejších fotografov na Slovensku Lukáš Kimlička.

Prečítajte si: Jasmina Alagič Vrbovská opäť s novým imidžom: Na tejto veci jej pri vzhľade záleží najviac

FEMINITY TV: Speváčka Mária Čírová sa stala novou tvárou IEM SPA

 

Okrem predstavenia novej tváre uviedlo IEM SPA novinky akou je špecializovaná zubná ambulancia Sangre Azul, ktorej špecilizácia je  2D a 3D lingválne techniky Incognito, eBrace ako aj Invisalign a Orthocaps a už takmer 10 rokov sa venuje ich propagácii a odborným praktickým tréningom iných čeľustných ortopédov.

Ďalšou z noviniek je alopetická a dermatovenerologická ambulancia s možnosťou prioritného vyšetrenia a stanovením diagnózy do 24 hod.

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré si zamilovali jogu: Vďaka týmto cvikom si vyformovali perfektnú líniu s labutím držaním tela

Tlačovej konferencie sa zúčastnili majiteľky IEM SPA Alena Pallová a Romana Škamlová, fotograf Lukáš Kimlička, tvár IEM SPA Mária Čírová a známe osobnosti, ktoré pravidelne navštevujú kliniku medzi ktoré patria: Jasmína Alagič, Denisa Mendrejová a Kristína Kormúthová.

- Najčítanejšie -