Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič Vrbovská opäť s novým imidžom: Na tejto veci jej pri vzhľade záleží najviac

Slovenské celebrity

Známa moderátorka a mamička sa netají tým, že chce pôsobiť za každých okolností krásne.

Asi žiadna iná celebritná mamička nie je momentálne pod drobnohľadom médií tak, ako práve manželka Rytmusa, Jasmina Alagič Vrbovská. Sympatická moderátorka však nenecháva všetku prácu na zvedavých fotografov, ale sama sa o svoje novinky veľmi pravidelne podelí na sociálnych sieťach. Práve na Instagrame je mamička Sanela veľmi aktívna, či už pri ukazovaní rodinnej pohody, riešení typických mamičkovských starostí, či chválení sa novým imidžom.

A práve pri tom si mohli jej fanúšikovia všimnúť, že Jasmina veľmi rada mení svoj vzhľad. Kratšie vlasy striedajú dlhšie, tmavšie svetlejšie... A to vo veľmi krátkych časových intervaloch. 

Prečítajte si: Mária Čírová na Valentína priznala, že je tehotná: Bude z nej trojnásobná mama, povedali by ste, že už má takéto veľké deti?

Vlasy sú pre mladú mamičku veľmi dôležité. Na Instagrame sa priznala aj s tým, že počas kojenia ju potrápilo to, čo mnohé matky - vypadávanie vlasov. Možno preto sa sústreďuje na ich úpravu najviac. "Nie každý deň chodím namaľovaná, ale vlasy skrátka ľúbim mať pekné. Ja viem pre niekoho taková blbosť a niekomu to robí radosť," priznala sa fanúšikom. Momentálne je jej hriva opäť svetlejšia, dlhšia a hustejšia. Ale takto to Jasmine pristane asi viac, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Jana Slačková kedysi tancovala po boku hviezd ako J Lo a Robbie Williams: Čo nosí táto kráska v kabelke?

No nie len vlasy sú "niečim" novým. Jasmina nedávno priznala, že sa nebráni ani iným vylepšeniam. Pred pár týždňami si nechala napríklad zväčšiť pery. A sama sa k tomuto rozhodnutiu vyjadrila, aby tak vyvrátila akékoľvek špekulácie. "A teraz drahí moji priatelia, čo vás tu mám, vám rada takto všeobecne odpoviem na tému zväčšenia pier. Tak ako vždy, aj teraz vám bez akýchkoľvek zahmlievaní alebo podobných zbytočností všetkým môžem odpovedať AAANO dala som si aplikovať kyselinu hyaluronovú..." napísala pod jednu z fotiek Jasmina. 

Nemožno jej však vyčítať, že chce pôsobiť tip-top. Každá žena, s dieťaťom či bez, je na to asi podobne, nie?

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré si zamilovali jogu: Vďaka týmto cvikom si vyformovali perfektnú líniu s labutím držaním tela

- Najčítanejšie -