Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Kristína nemá veľkosť XS, ale očarila aj tak: Najkrajšie je, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať

Slovenské celebrity

Slovenska Kristina Kúdelová z Mix Model Management je krásna, skromná a veľmi úprimná. A navyše patrí medzi mimoriadne žiadané modelky. Nie však tie klasické, ale tie s krivkami. Ako sa k tejto profesii dostala a čo na svojej práci miluje? Prezradila nám v exkluzívnom rozhovore.

Má len 21 rokov, no už takmer precestovala svet. Nechýba jej odvaha, dobrodružná povaha, no zároveň ani pokora. Miluje svoju prácu, Taliansko a je úprimne zamilovaná. Kristína Kúdelová žije svoj sen a je za to naozaj vďačná. 

Prečítajte si: Tieto česko-slovenské páry sa v roku 2020 stanú rodičmi: Koho rodinka sa rozrastie a ako sa na príchod pripravujú?

Ako si sa k plus size modelingu dostala, aké boli tvoje začiatky? 

Všetko to začalo v marci 2015, keď za mňa poslali fotky do Mix Model Management. To bolo aj úplne prvýkrát, čo som počula o plus size modelingu. Bola som si istá, že sa mi neozvú, no opak bol pravdou. Po pár dňoch sa mi ozvali a pozvali ma na casting. Koncom mesiaca bola zmluva podpísaná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

Čo máš na svojej práci najradšej? 

Samozrejme, že na prvom mieste bude cestovanie. Milujem cestovať a táto práca mi to umožnuje ešte viac. Cestovaním spoznávam aj veľa zaujímavých ľudí, za čo som veľmi vďačná. Najkrajšie je však asi to, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

Ktoré krajiny sú tvojou srdcovkou? Kde sa ti dobre pracuje? 

Veľmi dobre sa mi pracuje v Taliansku, lebo viem dobre ten jazyk a tým padom aj práca je taká uvoľnenejšia z oboch strán. V Nemecku sa mi dobre pracuje, lebo majú vynikajúce správanie voči modelke, sú veľmi presní (aj čo sa časov týka).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

Neprehliadnite:  V čom vozia svoje ratolesti známe Slovenky? Jasmina Alagič vyznáva nadčasovosť, Veronika Ostrihoňová originalitu

Čo by si ešte kariérne chcela dosiahnuť? 

Nechávam to na osud, nemám žiadne “plány”. Bola by som rada, kebyže môžem v tejto práci naďalej pokračovať ešte aspoň pár rokov. Samozrejme by mi bolo cťou pracovať pre nejakú celosvetovo známu značku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

Máš niekoho koho obdivuješ, kto je pre teba vzorom? 

Áno, obdivujem veľa ľudí... Sú to celebrity ako aj normálni ľudia z bežného života. Obdivujem každého človeka, ktorý ide za svojim snom, aj keď to jeho okolie neakceptuje alebo tá cesta nie je jednoduchá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kudelko(@kudelova_kristina),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus