Presunúť na hlavný obsah

Kam v Košiciach zavítať na sladké pokušenie? Pozrite sa, čo odporúča Jasmina Alagič Vrbovská, inšpirujte sa jej tipmi

Slovenské celebrity

Ak aj vy patríte medzi milovníčky sladkých dezertov ako sympatická Jasmina Alagič Vrbovská, inšpirujte sa tipmi známej krásky, kde si rozhodne prídete na svoje!

Miesto, kde to dýcha históriou a výnimočnosťou

Moderátorka módnej televízie Fashion TV, Jasmina Alagič Vrbovská, presne vie, kde majú tie najlepšie sladkosti a dezerty. Sama sa totiž nikdy netajila tým, že takýmto hriešnostiam nie je ochotná odolávať a rada si ich bez výčitiek dopraje. Genetika ide v jej prospech a Jasmina má naozaj perfektnú figúru aj napriek tomu, že si dá presne to, na čo má chuť. To jej veru mnohé z nás môžu závidieť. Viete však, na ktoré miesto, mimo tých v hlavnom meste, kde žije nedá dopustiť? Preneste sa s nami pomyslene do Košíc. Ikonická kaviareň, kde ponúkajú skutočné sladké delikatesy si vás rozhdone získa. 

 


”Kde inde by som bola ako v ikonickej kaviarni Slávia, s vyše storočnou tradíciou, ktorej súčasťou je aj Boutique hotel Slávia a ja samozrejme, keďže všetko na svete už podľa mňa beriem cez jedlo, tak aj túto kaviareň. Pretože tu majú fantastické koláče a to nie náhodou. Majú tu totiž skvelú, svetovú cukrárku, Carolinu Garciu, ktorá kedysi piekla priamo pre hotel Burj al Arab a ja som neuveriteľne rada, že prišla sem do Košíc a ja mám možnosť vychutnávať si všetky tieto jej sladkosti.” 

Prečítajte si: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

A Carolina je ozajstná špička vo svojom fachu. Práca na troch kontinentoch jej umožnila spoznať svetoznáme dezerty, ktoré pripravuje. Nadviazala na tradíciu vychýrených zákuskov Slávie. Zároveň sa venuje dezertom tradičným, kde vďaka svojim mimoriadne bohatým skúsenostiam, dokáže ľudí očariť ešte zaujímavejším prevedením. Jej práca, pre ňu znamená každodenný životný štýl. Carolina neustále sleduje a uplatňuje nové trendy a techniky. Obľubuje rôznorodosť a pestrosť textúr, chutí a tvarov dezertov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Slávia (@slavia.kosice),

Možno aj tým si získala známu moderátorku  Fashion TV Jasminu Alagič Vrbovskú. Ak chcete aj vy, rovnako ako krásna Jasmina, mať možnosť skúšať takéto veci z prvej ruky, riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová hľadá novú tvár Face of Fashion TV. Nová séria sa bude točiť už tento rok a Gabriela Drobová má už vybraných 40 Češiek, 30 Sloveniek a má v hľadáčiku jednu známu českú influencerku a jednu slovenskú Miss, ktorú chce osloviť priamo. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

VIDEO: Toto miesto, odporúča Moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská

 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus