Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Andrey Verešovej začína byť verná kópia mamy: Na svoj vek je z nej veľká slečna, svedčí o tom aj tento styling

Slovenské celebrity

Pri pohľade na modelku Andreu Verešovú má človek pocit, akoby zastal čas a to aj napriek tomu, že má tesne pred 40-tkou. Jej dcéra Vanessa však začína byť kópia svojej krásnej mamy, je z nej už veľká slečna.

Andrea Verešová sa dlhé roky dokáže živiť modelingom a pri pohľade na ňu majú mnohí z nás pocit, že zastavila čas. Brunetka si rokmi drží rovnaké miery a to aj vďaka aktívnemu životnému štýlu. Len čo nastane zima, je medzi prvými na svahu, to je o nej známe. Spolu s manželom a deťmi, Danielom a Vanesskou, tam trávia takmer celú zimu. Zatiaľ čo pred rokmi to bolo najmä v Špindlerovom Mlyne, tento rok zavítali často aj na Slovensko, a to do Jasnej.

Čítajte tiež: Slovenka Kristína nemá veľkosť XS, ale očarila aj tak: Najkrajšie je, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať

Z Vanessy sa stáva mladá slečna

Posledný rok sa z malej dcérky stáva dospievajúca slečna. Dcéra Andrey Verešovej sa zviditeľnila najmä svojimi úspechmi, ktoré dosahuje každú zimu na svahu. Je výborná snowboardistka a nezaprie v sebe pozitívny vzťah a vášeň k tomuto zimnému športu. Svoju nežnejšiu a dievčenskú stránku si však takisto pestuje. 
Plavovláska, ktorá má doslova vysnívanú korunu krásy, akou sú jej husté vlasy, sa začína parádiť a čoraz viac jej pozornosti neuniknú typické ženské veci. Už od narodenia sa podobala na svoju mamu, mimochodom Andrea mala vtedy 26 rokov. 

V „kopírovaní“ mamy ju usvedčil tento styling

Svedčí o tom aj jej styling, ktorý mala na prelome nového roka. Slávnostné šaty v kombinácii s trblietavými pančuchami a vysokými čižmami z nej vykúzlili mladú slečnu. Dvanásťročná Vanessa je klonom svojej mamy už od narodenia, no čím viac dospieva, tým viac je jasné, že okolo nej bude pekný zástup mužov, podobne ako pri jej mamine.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenská modelka sa zasnúbila s o 20 rokov staršou ženou: Dvojica žiari šťastím a neváhala sa o túto radosť podeliť

A teraz pohľad na Andreu

Mladá tínedžerka akoby mame z oka vypadla. Na fotografii z osláv Nového roka, vyzerala Andrea opäť elegantne a žensky. Tento status si rokmi drží, nech sa nachádza kdekoľvek. Rovnakú pózu a eleganciu odpozeráva aj jej dcéra a my sme si isté, že táto mladá dáma bude čochvíľa centrom pozornosti ešte viac. 

Podobá sa podľa vás Vanessa na svoju mamu, Andreu Verešovú?

spolu hlasovalo 2048 ľudí

Áno
367
Nie
1681
 

- Najčítanejšie -