Presunúť na hlavný obsah

Mária Čírová na Valentína priznala, že je tehotná: Bude z nej trojnásobná mama, povedali by ste, že už má takéto veľké deti?

Slovenské celebrity

Jedna z najtalentovanejších a najúspešnejsích slovenských speváčok vždy mala na prvom mieste rodinu. Tá sa im rozrastie tento rok o nový prírastok. Nežná blondínka totiž nosí pod srdcom tretie dieťatko.

Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje a práve obdobie Valentína so sebou prinieslo niekoľko prekvapení. K známym tehuľkám ako je Dominika Navara Cibulková, Ivana Gáborík, Erika Judínyová, Barbora Krajčírová pribudlo ďalšie známe meno, ktorým je Mária Čírová.

Prečítajte si: Z dcéry Andrey Verešovej začína byť verná kópia mamy: Na svoj vek je z nej veľká slečna, svedčí o tom aj tento styling

Mária Čírová vždy túžila po veľkej rodine

Speváčka a dvojnásobná mama očakáva so svojím dlhoročným partnerom a manželom Mariánom Kachútom potomka. Do ich štvorčlennej rodiny tak čoskoro pribudne nový človiečik, či to bude dievčatko alebo chlapec, sa ešte nevie. Mária sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine a po bábätku túžili. Speváčka a producent spolu vychovávajú dve deti, Zoe a Huga. Hugo nedávno oslávil 10 rokov a Zoe má 7.

Dcérka Zoe ide v maminých šľapajách

Ako to už býva zvykom, väčšina malých dievčat kopíruje svoje mamy a malá Zoe nie je výnimkou. Speváčka sa predčasom pochválila roztomilou fotografiou práve jej dcéry, ktorá si na seba obliekla ružové nariasené „princeznovské šaty“, ktoré nosila Mária na svoje vystúpenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Keďže aj Mária aj Marián sú hudobne nadaní, bolo zrejmé, že k hudbe budú viesť od malička aj svoje deti. Ich syn Hugo hrá na klavír a dcérka Zoe rada spieva. Mária viackrát prezradila, že práve toto sú momenty, ktoré sa snaží v živote zapamätať si navždy. Deti nám totiž rastú ako z vody a dôkazom sú práve aj jej dve ratolesti. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenská modelka sa zasnúbila s o 20 rokov staršou ženou: Dvojica žiari šťastím a neváhala sa o túto radosť podeliť

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Mária sa stala mamou po prvýkrát v pomerne mladom veku, a to pred desiatimi rokmi. Ubehla síce dekáda, ale na jej vzhľade to nevidno, vždy je príjemne naladená a usmievavá. Jej ľudskosť a emócie, ktoré vnáša do hudby sa zhodujú aj s tými v reálnom živote.

Dvojici k tejto radostnej správe blahoželáme!

Tipujete, že to bude dievčatko alebo chlapec?

spolu hlasovalo 195 ľudí

Chlapec
67

- Najčítanejšie -