Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek je v tom až po uši: Svetoznámy sexsymbol si za ženu vybral práve ju

Slovenské celebrity

Slovenky sú najkrajšie a na to prišla aj hviezda telenovely, sexsymbol Mario Cimarro. Dvojica sa bez seba nepohne ani na krok a nedávno si nenechali ujsť atmosféru najväčšieho podujatia Super Bowl.

Finalistku Miss Slovensko z roku 2015 Broňu Gregušovú to zatiahlo ďaleko do sveta, kde našla svoju lásku, herca z telenovely Skrytá vášeň, ktorým je Mario Cimarro. Ten na nej môže oči nechať a my sa mu ani nečudujeme, Slovenky totiž patria medzi najkrajšie ženy na svete.

Prečítajte si: Slovenka Kristína nemá veľkosť XS, ale očarila aj tak: Najkrajšie je, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať

Slovenky sú najkrajšie, Broňa sa stala jeho vyvolenou

Broňa po boku charizmatického mladíka doslova kvitne. Vidno, že Mario vo svojom veku presne vie, ako sa k ženám správať a ako im venovať pozornosť. To je to, po čom túži azda každá. 
Spoločne si však užívajú jedno cestovateľské dobrodružstvo za druhým. 
Profil na Instagrame známej Slovenky je tak obohatený čoraz viac o tipy, s ktorými sa neváha podeliť. Ak milujete Ameriku, rozhodne ju sledujte, vďaka nej totiž môžete spoznať nielen zabehnuté turisticky navštevované miesta, ale aj tie, o ktorých sa bežne len ťažšie dočítate.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Neprehliadnite:  Slovenská modelka sa zasnúbila s o 20 rokov staršou ženou: Dvojica žiari šťastím a neváhala sa o túto radosť podeliť

Nemohli vynechať Universal Studios Hollywood, ale aj atmosféru Super Bowl 

Broňa odišla žiť za atraktívnym, dnes už snúbencom, do Južnej Ameriky a dvojica patrí medzi vášnivých cestovateľov, spolu spoznávajú čaro nielen Južnej Ameriky, ale aj Severnej či Strednej.
Nedávno Mario prekvapil známu Slovenku a vycestovali priamo do Hollywoodu.
Dvojica navštívila Universal Studios Hollywood a pobyt v obklopení filmovej a komerčnej atmosféry si užili. Broňa sa aj na Slovensku pohybovala vo svete šoubiznisu, po účasti vo finálovej dvanástke súťaže krásy bola horúcou adeptkou na moderátorku módnej televízie Fashion TV.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

V tom čase sa za veľkou mlákou konalo jedno z najväčších a najpopulárnejších podujatí roka Super Bowl. Veľkolepý športový event je pritom lákadlom nielen pre fanúšikov amerického futbalu a spôsobuje ošiaľ nielen na Miami, kde sa konalo, ale aj v ostatných častiach kontinentu.

Super Bowl patril ženám, ktoré popierajú zákony prírody: Päťdesiatročná Jennifer Lopez zjavne zastavila čas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

- Najčítanejšie -