Presunúť na hlavný obsah

Hodiny v posilňovni? To vôbec! Tajomstvo dokonalej postavy Dary Rolins je úplne iné

Slovenské celebrity

Samotná speváčka Dara Rolins priznala, ako to naozaj je.

Speváčka Dara Rolins má verných obdivovateľov nielen pre svoj talent, no rovnako tak i pre dokonalý vzhľad. Krásna postava, po ktorej túži každá žena, je často pripisovaná "tvrdým" tréningom v posilňovni. No ale podľa speváčky to vôbec nie je pravda. Pravdu priznala i na svojom instagramovom profile. "Vychádzam z toho, čo mi genetika nadelila, pracujem tzv. s rozdanými kartami. A aj keď mi to väčšina z vás stále neverí (nevadí), nie sú za tým ŽIADNE hodiny driny, moju postavu nemám vydrenú, jak často píšete. Mám jednoducho takú genetiku. Bodka. A áno, osobne to vnímam ako šťastie. Keď trošku schudnem, odvodním sa, čo sa mi tu na Bali stane VŽDY, vylezú mi svaly a vyzerám jak fitneska, viem," napísala pod jednu z fotografií.

Prečítajte si: Kto stojí za dokonalou hrivou týchto Sloveniek? Dara Rolins, ak je na Slovensku, zverí sa do rúk tomuto kaderníkovi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Áno, síce dobrá genetika je zásadná vec, neponecháva známa speváčka všetko náhode. "Myslím, že to, čo je v MOJOM prípade to rozhodujúce, čo riešim o mnoho viac, než cvičenie a čo môže z tej NAJVÄČŠEJ časti za moju postavu je jedlo. TO naozaj riešim. Priznávam. V tomto smere som extremne prísna, zodpovedná a o mojej pevnej vôli tradujú legendy. Nie, myslím to vážne, jedlo je pre mňa kľúčové téma. Všade kde som, celoročne, hreším výnimočne a v malom. Proste nikdy neprasím. A nieje to o odriekaní jedla v obecnej rovine!"

Neprehliadnite: Tieto známe Slovenky nám prezradili recept na alabastrovú pleť: Každá odtajnila svoju beauty rutinu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

"Počúvať SVOJE telo a dať mu to, čo svedčí vám, nie iným. Mňa- brať len ako inšpiráciu. A verte, že skúsenú a so zdravou hlavou. Nie som žiaden extrémista, len som prišla na to, že je ďaľších milión súvislostí, kde môžem uplatňovať svoje obľúbené kompromisy, ale nie pokiaľ ide o zdravie...," znie ako veľmi rozumná rada od Dary.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré si zamilovali jogu: Vďaka týmto cvikom si vyformovali perfektnú líniu s labutím držaním tela

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -