Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo večného úsmevu Dary Rolins: Začiatkom roka sa venuje činnostiam, ktoré jej dajú energiu na 12 mesiacov

Slovenské celebrity

Dara Rolins už niekoľko desaťročí patrí medzi najžiadanejšie slovenské hviezdy. A s tým sa spája aj jej vyťaženosť, ktorá sa však nijako neprejavuje na jej entuziazme. Pretože má zaručený spôsob, ako sa nabiť na celý rok vopred.

Recept na spokojnosť

Speváčku Daru Rolins len málokedy vídať bez úsmevu na tvári. I keď je jej pracovný diár počas roka nabitý do poslednej minúty, nadšenín a energiou srší ako málokto. Mnohí sa preto aj pýtajú, kde 47-ročná speváčka berie sily zvládať všetko s takým nadšením a zápalom...?

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins ukázala mamu: Po tejto žene zdedila krásu a šarm, neuveriteľné, ako mlado a s gráciou pôsobí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

No odpoveď nie je taká ťažká. Dara trávi už niekoľko rokov začiatok nového roka v exotike. Konkrétne na ostrove Bali, kde si mesiac vychutnáva slnko, teplo, oceán a svojich priateľov. A spoločnosť jej robí aj dcérka Laura. Tento malý "rituál", na ktorý nedá dopustiť, je však veľmi účinný, pretože pri pohľade na Daru je jasné, že relax na začiatku roka je prospešný pre myseľ viac, než čokoľvek iné. 

Prečítajte si: Slovenka Antónia Lišková z Mileniek patrí medzi miláčikov: Celosvetovo úspešná vďaka krédu od babičky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

A práve tento ostrov, ktorí je veľmi žiadaný medzi cestovateľmi pre svoju pozitívne vibrácie. Dara si pravidelne dopraje oddych, ktorý ju nabije, ale aj jogu, ktorá je na tomto mieste veľmi populárna a má výrazny vplyv na psychiku človeka. A tiež postavu. Ktorú, ako vidieť, má známa umelkyňa rozhodne dokonalú. 

Neprehliadnite: Z Twiinsky Daniely Nízlovej je už hrdá mama: Známemu futbalistovi porodila dcérku a aké jej dali meno?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus