Presunúť na hlavný obsah

Šatník prezidentky Zuzany Čaputovej je zrkadlom modernej úspešnej ženy: Všimnite si tieto dva detaily

Slovenské celebrity

Odkedy je Zuzana Čaputová vo funkcii prezidentky Slovenskej republiky, ukazuje, ako by mal vyzerať šatník úspešnej ženy.

Ak sledujete podrobne politické dianie a kroky našej prezidentky Zuzany Čaputovej, tak ste si určite stihli všimnúť šatník, ktorým sa od plnenia funkcie prezentuje. Ženský, no sofistikovaný, veľmi rafnovaný, ale taktiež nápadný. 

Kto povedal, že silné ženy musia nosiť nohavice? Opak je pravdou. Ak aj zastávate dôležitú funkciu, tak nemusíte ukázovať, že na to máte formou "mužských" kostýmov. Práve naopak, ponechajte si svoju ženskosť a dominanciu zvýrazníte ešte viac. 

Neprehliadnite: Veronika Cifrová Ostrihoňová má vo výchove dcéry jasno: Otvorená spoveď o tom, koho chce z nej vychovať

Veľmi inšpiratívny v tomto smere je šatník prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorý je postavený na dvoch detailoch a tie zohrávajú veľmi dôležitú funkciu.

Možno ste to už postrehli aj sami. Ak si detailne prezriete stylingy Zuzany Čaputovej z významných spoločenských stretnutí, zistíte, čo majú spoločné. 

Prečítajte si: Katarína Sagan na prechádzke s kočíkom: Marlon nedávno oslávil 2 roky, takúto radosť jej robí

Dominantné farby a výrazný pás. Toto je kombinácia, na ktorej si stylistka pani prezidentky i ona samotná, zakladajú.  Farby ako fialová, kráľovská modrá, ktorá je tiež farbou roka či čierna sú presne tie, ktoré pani prezidentke nesmierne lichotia a zároveň upevňujú jej postavenie v očiach verejnosti. 

Druhý, rovnako podstatný detail, ktorý by ste nemali podceňovať ani vy, zvýrazňuje postavu a ženskosť Zuzany Čaputovej. Vždy zvýraznený pás, nech je váš model šiat akýkoľvek, dodáva jej lookom punc nefalšovanej rafinovanosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins ukázala mamu: Po tejto žene zdedila krásu a šarm, neuveriteľné, ako mlado a s gráciou pôsobí

- Najčítanejšie -