Presunúť na hlavný obsah

Najzamilovanejšia foto týchto Vianoc: Medzi Emmou Drobnou a týmto športovcom preskočila iskra

Slovenské celebrity

Medzi speváčkou Emmou Drobnou a triatlonistom Filipom Šebom zafungovala chémia. Zamilovaná dvojica trávi prelom roka na opačnom konci zemegule, v austrálskom Syndney. Za nás je to najzamilovanejšia foto Vianoc a my im rozhodne fandíme.

Jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok, Emma Drobná pred Vianocami predstavila videoklip k singlu Demons, čím uzavrela pracovný kolobeh pred začiatkom nového roka 2020. V spoločnosti priateľov, blízkych a kolegov z brandže tak uzavrela tento rok a krátko pred Vianocami odletela so svojím novým priateľom na opačný koniec sveta.

Čítajte viac: Emma Drobná predstavila nový videoklip: Barbora Bakošová zvolila horúci tip na účes, nechýbala Zuzana Kanisová

Novému videoklipu Emmy Drobnej kraľuje ako ústredný prvok tanec. Myšlienku skladby sa rozhodla pretaviť do scénickej choreografie, čo sa ukázalo ako vynikajúci nápad. Emma sa podujala sled tanečných scén absolvovať sama bez dablérky či tanečnice.  

Spoločne s Lackom Cmorejom si Emma nacvičila dynamickú a pútavú párovú choreografiu, ktorou doslova rozprávajú príbeh skladby. „Snažili sme sa (teda hlavne Lacko) do tanca pretaviť aj lásku aj hádku. Trošku ukázať tých démonov.“ Choreografia vo videoklipe nevyzerá práve najjednoduchšie. Emma však prezrádza, že napriek tomu sa im ju podarilo nacvičiť v podstate za jediný deň.

Najzamilovanejšia foto Vianoc

Láska sa dotýka nielen jej kariéry, ale aj súkromného života. Emma Drobná s novým priateľom, ktorým je športovec a triatlonista (v minulosti futbalista) Filip Šebo, odleteli pred Vianocami do Austrálie. Dvojica si užíva zamilované momenty na slávnej pláži Bondi Beach v Sydney a veľmi im to spolu pristane.

Na snímke, ktorou pozdravili svojich fanúšikov vidno prirodzenosť a úprimnú lásku, čím si nás dvojica získala a môžeme povedať, že za nás je to najzamilovanejšia foto týchto Vianoc. Vianočné čapice sú roztomilý detail, v ktorých skutočne zaujali, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa triboy (@sebofilip),

Neprehliadnite: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Zamilovanosť jej prospieva aj v kariére

Speváčka prežíva zamilované obdobie, ktoré jej prospieva. Žiari na všetky strany a v kariére jej ide takisto karta. Sme preto zvedaví, čo si pre nás táto talentovaná žena v novom roku pripraví a čím prekvapí. Je totiž známe, že keď je človek v takomto rozpoložení, aj jeho tvorba doslova rozkvitá a my už sa nevieme dočkať. Držíme palce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna),

- Najčítanejšie -