Presunúť na hlavný obsah

Barbora Krajčírová našla lásku po boku tohto muža: K roztomilej dcérke Amii pribudne čoskoro súrodenec

Slovenské celebrity

Moderátorka Barbora Krajčírová (rod. Rakovská) žiari šťastím a po tom, čo našla pravú lásku po boku tohto muža a spečatili ju svadbou, v čase Valentína oznámila dvojica radostnú správu. Pod srdcom nosí bábätko!

Moderátorka Barbora Rakovská pred necelými dvomi rokmi povedala ÁNO mužovi, ktorému sa podarilo získať jej srdce. Jej vyvoleným sa stal komunálny politik Ľuboš Krajčír, ktorý si ihneď získal aj sympatie blondínkinho fanclubu na sociálnej sieti Instagram.

K 9-ročnej Amii pribudne súrodenec

32-ročná Barbora má dcérku Amiu z predošlého vzťahu, ktorá má už 9 rokov a je z nej veľká slečna. Amia tvorí so svojou maminou nerozlučnú dvojku a dnes je z nej veľká školáčka. nežné dievčatko sa čoskoro dočká súrodenca. Barbora a Ľuboš ešte nepoznajú pohlavie bábätka, no ako sama uprostred živého vysielania povedala, nezáleží na tom, čo to bude, hlavne, nech je všetko v poriadku. A my s ňou stopercent súhlasíme. Niekedy sa až zbytočne upneme na predstavu, či by sme chceli dievčatko alebo chlapčeka. 

Prečítajte si: Z dcéry Andrey Verešovej začína byť verná kópia mamy: Na svoj vek je z nej veľká slečna, svedčí o tom aj tento styling

Dvojica žiari šťastím 

Keďže obidvaja sú počas pracovného týždňa vyťažení, manželia si spolu vychutnávajú úplne bežné maličkosti, ktoré so sebou život prináša a to sa nám na nich veľmi páči. 

Spoznávanie nových miest v oblopení prírody a aktívny životný štýl

Spoločne cestujú a spoznávajú nové miesta, ale radi tiež idú do prírody, kde sa spoločne vydajú na túru alebo bicyklujú. Obidvaja sú milovníci prírody a v obklopení tejto krásy sú skutočne spokojní. Vážia si našu slovenskú prírodu, ale stihli už spoznať aj jedno z najkrajších miest sveta, akým je jednoznačne Island

Neprehliadnite: Slovenka Kristína nemá veľkosť XS, ale očarila aj tak: Najkrajšie je, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať

Musíme uznať, že Barboru sme takto šťastnú azda nikdy nevideli a hoci jej úsmev na tvári nikdy nechýba, emócie a šťastie, ktoré z manželov sršia nás presvedčajú, že skutočná láska stále existuje. Pristane im to spolu, čo poviete?

Dvojici blahoželáme a Sviatok zamilovaných sa tento rok nesie skutočne v duchu lásky. Babyboom, ktorý ovládol posledné mesiace a dni na Slovensku, je skutočne milé vidieť :).

Myslíte si, že Barbora bude mať dievčatko alebo chlapca?

spolu hlasovalo 177 ľudí

Chlapca
116

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus