Presunúť na hlavný obsah

Top 3 cviky podľa známych Sloveniek pre rok 2020: Vytvarujte si aj vy telo snov!

Slovenské celebrity

S novým rokom prichádzajú aj nové predsavzatia a mnohé z nás si povedali, že práve teraz chcú vyformovať svoju postavu. Tieto známe Slovenky sa však cvičeniu venujú dlhodobo a veru to aj vidieť. Osvojte si ich cviky aj vy!

Karolína Chomisteková 

Pôvabná Karolína Chomisteková považuje šport za neodmysliteľnú súčasť svojho života. Dobíja ju energiou a je to pre ňu neuveriteľný psychický detox. Karolína na sebe tvrdo maká a výsledky veru vidieť. Nedá dopustiť na hodiny pilatesu, ktorého hlavným cieľom je posilnenie centra tela - oblasti brucha, panvy, zadku a chrbta. To je dôležité nielen pre správne sedenie, ale aj pre celkové držanie tela. Pomáha vyrovnať svalové dysbalancie, prestrečovať a posilní vaše telo presne tam, kde to potrebuje.

Prečítajte si: Slovenka Kristína nemá veľkosť XS, ale očarila aj tak: Najkrajšie je, že môžem byť sama sebou a nemusím sa na nič hrať

Magdaléna Šebestová

Krásna podnikateľka a mama takmer 5-ročnej Ninky miluje pohyb a cvičenie. Veľmi rada cvičí s vlastnou váhou a hodiny vo fitku sú jej prirodzeným relaxom. Výpady bez najmenšieho zaváhania možno zaradiť medzi to najúčinnejšie na spevnenie zadnej časti stehien, sedacích svalov a štvorhlavého svalu stehna. Možno ich vykonávať so záťažou, ale aj bez nej. Ako záťaž sa používajú zväčša jednoručky, alebo obojručná činka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Neprehliadnite:  Slovenská modelka sa zasnúbila s o 20 rokov staršou ženou: Dvojica žiari šťastím a neváhala sa o túto radosť podeliť

Erika Palkovičová

Mladá, očarujúca a úspešná Erika Palkovičová, ktorá patrí medzi modelky agentúry Elite Bratislava, upúta nie len svojim vzhľadom, ale i jedinečným štýlom. Erika roky cvičí jógu a tento typ cvičenia je jej srdcovkou. Samotná jóga sa považuje za jednu z najzdravších aktivít s hlbokými historickými koreňmi. Jej výnimočnosť je v tom, že neprecvičujete len telo, ale aj  psychické zdravie. Zmierňuje bolesti kĺbov a pomáha predchádzať vzniku osteoporózy. Zároveň pri vykonávaní rôznych polôh masírujete vnútorné orgány, ktoré tak posilníte a prekrvíte. Pravidelným praktizovaním jógy  si môžete bez problémov udržať krásnu, zdravú a vyrysovanú postavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Alki Palkovicova (@eripalko),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus