Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky v tom opäť lietajú: Kalisová dala láske druhú šancu, misska Kurtulíková ma po boku známeho umelca

Slovenské celebrity

Tieto známe ženy už nie sú single. Po ich boku sa objavili noví partneri. Našli životnú lásku?

Miriam Kalisová

Známa moderátorka Miriam Kalisová doslova žiari šťastím. Po rozchode s Martinom Šmahelom má po svojom boku muža, ktorý ju robí naozaj šťastnou. Dôkazom sú fotografie, ktoré známa Slovenka rada pridáva na sociálne siete, ale i texty k nim. "Ďakujem za každú jednu slzu vyplakanú kvôli nešťastnej láske... Pretože každá jedna slza ma doviedla presne sem a vôbec ma nezaujíma, kde budem zajtra, lebo teraz som presne tu a to jediné je dôležité. Kde a s kým je každý z nás presne v tomto momente a či sme s tým v súlade." Pekné vyznanie, čo poviete? Jej slová patrili Michalovi Menkynovi. 

Prečítajte si: Jedna z najkrajších Sloveniek je v tom až po uši: Svetoznámy sexsymbol si za ženu vybral práve ju

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Martina Grešová

Po rýchlom vzťahu s Robertom Vittekom, si známa influencerka našla ďalšieho muža. Jej novým partnerom je šéfkuchár Andrea Ena, s ktorým si nedávno užila aj prvú spoločnú dovolenku. I keď zamilované fotky na ich Instagrame ešte nenájdete, v stories sa už stihli pochváliť svojou láskou. Spolu dokonca trávili i Vianoce, i keď v tom čase svoj vzťah ešte tajili. No po novom roku sa všetko zvrtlo a nič nezatĺkajú. Užívajú si jeden druhého plnými dúškami a pred pár dňami boli spolu aj na exotických Seycheloch.

Neprehliadnite: VIDEO: Krásna priateľka Mareka Fašianga a jej kabelka: Toto musí mať neustále pri sebe aj kvôli priateľovi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo),

Frederika Kurtulíková

Aj Miss Slovensko 2019 má dôvod na radosť. Tú jej robí priateľ, zahraničný umelec Cesár Sampson, ktorý pred dvoma rokmi reprezntoval Rakúsko v speváckej súťaži Eurovízia. Krásna misska si dokonca zahrala v hudobnom videoklipe svojho priateľa a zamilovanými fotkami obaja nešetria ani sociálne siete. Slovenka zaujala umelca, teda okrem svojej prirodzenej krásy, aj hrou na klavíri, ktorú predviedla na súťaži krásy. Dokonca si vraj želá, aby ho raz sprevádzala počas vystúpenia. Uvidíme túto dvojicu aj na pódiu? No to ukáže čas. V každom prípade treba uzanať, že ide o veľmi sympatický párik. 

Mohlo by vás zaujímať: Kočíky vhodné aj do snehu: Aké si vybrali známe Slovenky a v čom vozia svoje ratolesti v zime?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Cesár Sampson (@cesarsampson),

- Najčítanejšie -