Presunúť na hlavný obsah

Kočíky vhodné aj do snehu: Aké si vybrali známe Slovenky a v čom vozia svoje ratolesti v zime?

Slovenské celebrity

Tieto Slovenky sa chceli poistiť a preto venovali výberu kočíka na zimu veľkú pozornosť. Chceli, aby spĺňal kvality do snežného terénu, bol pohodlný pre ich dieťa, ale samozrejme, aby aj vyzeral štýlovo. Aké si nakoniec vybrali a podľa akých kritérií by ste mali vyberať aj vy?

Ako si správne vybrať kočík na zimu do snehu? 

Pre mamičky, ktoré aj v zime chcú byť so svojimi ešte malými ratolesťami aktívne a behať po vonku, nepochybne padne na úžitok kočík, na ktorý sa môžu spoľahnúť na svahu v snehu v zime. Hlavnými kritériami, ktorými sa pri výbere zimného kočíka riadili aj naše známe Slovenky, by ste mali zvážiť. Predovšetkým ide o hlbokú, pevnú a dosť veľkú vaničku kočíka, ktorá zaručí, že sa do neho vaše dieťatko zmestí aj s fusakom a so všetkým ďalším príslušenstvom ako aj s hrubšou dekou. Mali by byť ľahko manipulovateľné kvôli snehu, mať teda vyšší podvozok, a rovnako by mali mať aj hrubšie kolesá. Vďaka nim bude mať kočík lepšiu stabilitu. Okrem iného dbajte aj na výber zimného kočíka z hrubšej, nepremokavej  tkaniny s viacerými clonami, ktoré dieťatko chránia pred každým počasím, najmä silným vetrom. 

Mohlo by vás zajímať: Tieto čerstvé mamy sa dostali extrémne rýchlo do formy: Čo im pomohlo získať späť svoju figúru?

Jasmína Alagič Vrbovská

Moderátorka Jasmína Alagič Vrbovská si na zimu vybrala pre svojho synčeka Sanela skutočne štýlový, ale aj funkčný kočík Silver Cross z edície Aston Martin model Surf, ktorý je limitovanou edíciou. Tento kočík je veľmi vyhľadávaný aj medzi svetovými celebritami. Vraj v ňom vozí svoje malé dieťa aj Simon Cowell, a vozila v ňom svoje dvojičky aj speváčka J Lo, či britská kráľovská rodina. Krásna Jasmína svoj kočík aj so Sanelom prevetrala už veľakrát na snehu a vyzerá skutočne spokojne. Výhodami jej kočíka sú pevná konštrukcia s vodeodolným vonkajším náterom. Rovnako aj celý kočík je vyrobený z vodeodolnej textílie a má ultra ľahký podvozok. K tomu je moderný, ľahko ovládateľný a štýlový. Radosť voziť, čo poviete?

Tatiana Žideková

Influencerka Tatiana Žideková má až dva kočíky, ale momentálne počas chladnejších zimných dní aj na svah volí jeden a ten istý, kočík Thule. Svoju malú princeznú Vanesku tak vyváža v tomto nielen opäť modernom, ale aj do zimného terénu skutočne dobre vybavenom kočíku v prevedení štýlovej čiernej klasiky. Kočík Thule tiež nepatrí medzi tie lacnejšie, ale už na prvý pohľad vidno,že svoj účel plní. Tento kočík je ako stvorený pre zimný terén. Má odľahčenú konštrukciu, jednoduché ovládanie, veľké zadné kolesá, ktoré oceníte pri pohybe. Výhodou tohto kočíka je aj otočná ručná brzda, ktorá ponúka väčšie bezpečie a kontrolu brzdenia práve v kopcovitom alebo inak zložitejšom teréne. K tomu elegantný dizajn a nemáte priveľmi nad čím prmýšľať, čo poviete? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Čétajte tiež: Marianna Ďurianová so synom na svahu: 7-ročný Romanko je už poriadny fešák, takto im to pristalo

Katarína Jakeš

Bývalá tanečnica a v súčasnosti podnikateľka a mama, Katka Jakeš, mala rovnako pre svoju malú dcérku Izabelku pripravené dva kočíky. Pri prvom priznala, že sa nechala uniesť a nebol až taký praktický, no a pri druhom stavila najmä na kvalitu a funkčnosť, pričom aj dizajn stojí za povšimnutie. Na zimu jej prišiel určite vhod pre dcérku kočík Cybex Priam, na ktorom stačí, keď na ňom vymeníte kolesá za lyže a urobíte z neho priam snežný skúter. Zatiaľ nevieme, či to už Katka vyskúšala v takomto prevedení, ale každopádne túto možnosť má. K tomu je ľahko skladateľný aj ovládateľný, má odpružené všetky kolesá, veľký košík aj hlbokú vaničku. Ako Katka dodala, jeho hlavnou prioritou bola pre ňu aj jeho vzdušnosť. Je veľmi bezpečný, z kvalitného materiálu a pritom aj štýlový. Ideálna voľba aj pre vaše dieťa. 

Kaliho manželka Alica 

Kaliho manželka Alica, si zvolila kočík o niečo viac cenovo dostupnejší, ide o značku Easywalker a tak sa zdá, že je s ním rovnako spokojná. Jej malá dcérka Nelly je zaiste s kočíkovou voľbou tiež spokojná a spoločne s mamou a otcom, spevákom Kalim, trávia tiež tieto chladné dni aj na snehu a svahu na prechádzkach. Raz sa Kali na svojej sociálnej sieti vyjadril, že oceňuje predovšetkým jeho jednoduché skladanie. No na snehu sa toho nepochybne nájde oveľa viac, čo ocení aj Alica. Jeho výhodou je tiež hlboká vanička, do ktorej sa dieťa bez problémov zmestí aj s fusakom aj dekou. Má veľkú únosnosť, pevnú konštrukciu a terénne kolesá ako stvorené do ťažšieho snežného terénu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DezertKaliMusic (@dezertkalimusic),

Neprehliadnite: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

Kristína Tormová

Syn spisovateľky a moderátorky Kristíny Tormovej, Alan, sa vozí v kočíku, v ktorom vozí svoje dieťa aj sestra vojvodkyne Kate Middleton, Pippa. Ide o značku Joolz, ktorého kočíky sú rovnako ako stvorené do ťažšieho terénu, predovšetkým do snehu. Sama Kristína si ho nevie vynachváliť, dokonca na svoju sociálnu sieť napísala, že ho odporúča aj do snehových závejov. Kristína ako enviromentalistka myslela aj na to, že kúpou kočíka práve tejto značky, spoločnosť, ktorá ho vyrába, vysadí za každý jeden predaný jeden strom v Kolumbii. Ušľachtilá myšlienka, čo poviete? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus