Presunúť na hlavný obsah

Tieto čerstvé mamy sa dostali extrémne rýchlo do formy: Čo im pomohlo získať späť svoju figúru?

Slovenské celebrity

Aj napriek tomu, že majú malé bábätká, vyzerajú perfektne. Ako sa dostali známe mamy po pôrode do formy?

Tatiana Žideková

Táto žena je veľkou motiváciou pre všetky mamy, ktoré majú pri deťoch výhovorky, že sa niečo nedá. Nielenže má perfektnú figúru, ale za každých okolností vyzerá skvele. Má jedinečný štýl a chic je ešte aj v posilňovni. Ak si však myslíte, že je to len v dobrých génoch, mýlite sa. Táto kráska veľmi dobre vie, že ak chcete vyzerať nádherne, musíte pre to aj niečo urobiť. Fitness je jej veľkou vášňou a aj popri starostlivosti o dcérku sa venuje svojmu telu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Katarína Jakeš

Tanečnica a spoluautorka konceptu Kattiva, Katarína Jakeš, stíha totho naozaj veľa. Aj popri starostlivosti o maličkú a vlastný biznis, nezabúda ani na seba. Katarína mala vždy skvelú postavu a inak to nie je ani po tom, čo sa stala mamou. Pohyb je kľúčový a pravidelne ju vídať na dlhých prechádzkach s Izabelkou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins ukázala mamu: Po tejto žene zdedila krásu a šarm, neuveriteľné, ako mlado a s gráciou pôsobí

Martina Valková

Krásna topmodelka Martina Krnáč Valková je už hrdou dvojmamou. Áno, poviete si, topmodelka. Tie mali vždy bezchybnú figúru. No aj tieto ženy sa musia udržiavať v dobre kondícii. Nádherná Martina nedá dopustiť na pilates, ktorý je jej srdcovkou a venuje sa mu skutočne pravidelne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Valkova (@martinavalkova909),

Veronika Cifrová - Ostrihoňová

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová sa snaží zdravo žiť, dobre sa stravovať a cvičiť. Inak to nebolo ani v čase jej tehotenstva ani po narodení dcérky Sáry. Ráno začína, pohárom vlažnej vody s citrónom a probiotikami. Následne si dá dvanásť pozdravov slnku. Nedá dopustiť na jógu a cviky, ktoré zvláda bezprobémov doma aj popri Sáre. 

Jasmína Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská sa nikdy netajila tým že dobré a kvalitné jedlo je jej slabosťou. A nerada sa v ňom obmedzuje. Hoci má postavu bohyne skutočne si dopraje, na čo má chuť. A nie sú za tým ani hodiny strávené vo fitku. Túto krásku udrživa v kondícii malý synček, prechádzky s ním a dobré gény. Veď už pár dní po pôrode vyzerala ako keby ani nerodila a momentálne sa môže pochváliť krásnou postavičkou. V dobrom závidíme!

Prečítajte si: Slovenka Antónia Lišková z Mileniek patrí medzi miláčikov: Celosvetovo úspešná vďaka krédu od babičky

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus